Miasto Szkła Krosno – Trefl Sopot 75:73 (18:20, 12:20, 18:19, 27:14)

Miasto Szkła: Wallace 17, Maddox 16, Dłuski 14, Wyka 11, Bręk 5, Pita 4, Hajrić 4, Oczkowicz 2, Woolridge 2, Rduch 0

Trefl: Ireland 16, Marković 13, Śmigielski 10, Dylewicz 8, Mielczarek 8, Karolak 6, Laser 6, M. Kolenda 4, Stefański 2, Kulka 0

Liczby meczu:

3 – tyle celnych rzutów za trzy punkty zanotował nominalny center sopockiej ekipy, Nikola Marković.
5 – tyle razy zmieniało się prowadzenie w czwartej kwarcie.
12 – tyle punktów z rzędu rzucili gospodarze w środkowej fazie czwartej kwarty. Po rzucie Michała Kolendy Trefl prowadził 64:54, ale 5 oczek Devante Wallace’a, 3 Dariusza Wyki i po 2 Dariusza Oczkowicza i Kareema Maddoxa pozwoliły Miastu Szkła wyjść na prowadzenie 66:64.
14 – tyloma punktami prowadzili sopocianie na niespełna dziewięć minut do końca meczu.
30 – z takim wskaźnikiem eval zakończył mecz Kareem Maddox. Krośnieński skrzydłowy zdobył 16 punktów, trafiając 2/3 rzutów z gry i zbierając przy tym 15 piłek.
35:41 – przez tyle minut i sekund łącznie Trefl w tym spotkaniu pozostawał na prowadzeniu. Miasto Szkła przewagę miało przez niespełna dwie minuty.
36 – tyle zbiórek zaliczyli gospodarze – o osiem więcej niż gracze Trefla.
87,5 – z taką procentową skutecznością rzucał Jakub Dłuski. Środkowy Miasta Szkła spudłował tylko jedną z ośmiu prób za dwa.