DO KOLEJNEGO MECZU DOMOWEGO ZOSTAŁO Trefl Sopot vs WKS Śląsk Wrocław

Kup bilet
Orlen Basket Liga

Biznes - Sponsorzy

Sponsorzy tytularni

Trefl S.A.

Trefl SA to największy na świecie producent puzzli i wiodący producent gier planszowych w Polsce. Grupa Trefl działa od 1985 roku i stale się rozwija. W skład Grupy wchodzą przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe oraz dwie spółki sportowe i jedna o charakterze mediowym.

Głównym obszarem działalności Grupy Trefl jest produkcja i dystrybucja puzzli, gier planszowych oraz kart do gry. Trefl SA od 2008 roku prowadzi także dystrybucję modeli samochodzików SIKU i jest wyłącznym dystrybutorem elektronicznych zabawek edukacyjnych marki VTech w Polsce. Grupa kapitałowa Trefl posiada też spółki dystrybucyjne na Węgrzech i w Czechach.

Ważną domeną działalności Grupy Trefl jest również rozwijanie sportu na Pomorzu. Obecnie firma posiada dwie spółki sportowe, które wspierają drużyny: Trefl Sopot (koszykówka męska) i Trefl Gdańsk (siatkówka męska). Obie drużyny uczestniczą obecnie w rozgrywkach ligowych na najwyższym szczeblu w Polsce.

Miasto Sopot

Sopot to jedno z najbardziej urokliwych polskich miast i jeden z najchętniej odwiedzanych kurortów nad Bałtykiem. Oczarowuje różnorodnością atrakcji, pięknem architektury i otwartością mieszkańców przez cały rok. Ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe sprawiają, że każdy znajdzie w Sopocie atrakcyjną propozycję spędzenia czasu. Place zabaw, siłownie pod chmurką, sopockie lasy i tereny zielone, lodowisko na molo, plaża – to tylko niektóre miejsca na udane, długie spacery. A co najważniejsze – każdy może tu oddychać pełną piersią, korzystając z czystego powietrza w kurorcie.

Sponsorzy strategiczni

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Działamy z myślą o kliencie, który ceni wysoką jakość usług, dla którego istotny jest czas, bezpieczeństwo oraz komfort zarówno w trakcie obsługi jak i podczas podróży. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i licencje niezbędne do wykonywania krajowego i międzynarodowego przewozu osób drogą lotniczą. Kompleksowo dbamy o rozwój firmy poprzez inwestycje w zaplecze techniczne oraz personalne, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy to firma stworzona przez ludzi i dla ludzi.

Nasze Drużyny

Sponsor Orlen Basket Liga

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni