CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs WKS Śląsk Wrocław
Kup bilet

Biznes - Sponsorzy

Sponsorzy tytularni

Trefl S.A.

Trefl SA to jeden z największych producentów puzzli w Europie i wiodący producent gier planszowych w Polsce. Grupa Trefl działa od 1985 roku i stale się rozwija. W skład Grupy wchodzą przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe oraz trzy spółki sportowe i jedna o charakterze mediowym.

Głównym obszarem działalności Grupy Trefl jest produkcja i dystrybucja puzzli, gier planszowych oraz kart do gry. Trefl SA od 2008 roku prowadzi także dystrybucję modeli samochodzików SIKU i jest wyłącznym dystrybutorem elektronicznych zabawek edukacyjnych marki VTech w Polsce. Grupa kapitałowa Trefl posiada też spółki dystrybucyjne na Węgrzech i w Czechach.

Ważną domeną działalności Grupy Trefl jest również rozwijanie sportu na Pomorzu. Obecnie firma posiada dwie spółki sportowe, które wspierają drużyny: Trefl Sopot (koszykówka męska) i Trefl Gdańsk (siatkówka męska). Obie drużyny uczestniczą obecnie w rozgrywkach ligowych na najwyższym szczeblu w Polsce.

Miasto Sopot

Miasto Sopot jest kurortem nadmorskim, miastem uzdrowiskowym, znanym m. in. z organizowanego od 1961 roku festiwalu piosenki , przyjaznego dla zdrowia mikroklimatu i licznych rozrywek czekających na turystów. Miasto posiada najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji. Liczący niespełna 37 tysięcy mieszkańców Sopot w drodze wyjątku otrzymał uprawnienia miasta na prawach powiatu (przysługujące nominalnie miastom o liczbie ludności powyżej 100 tysięcy).

Sponsorzy strategiczni

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Działamy z myślą o kliencie, który ceni wysoką jakość usług, dla którego istotny jest czas, bezpieczeństwo oraz komfort zarówno w trakcie obsługi jak i podczas podróży. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i licencje niezbędne do wykonywania krajowego i międzynarodowego przewozu osób drogą lotniczą. Kompleksowo dbamy o rozwój firmy poprzez inwestycje w zaplecze techniczne oraz personalne, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy to firma stworzona przez ludzi i dla ludzi.

Sponsorzy złoci

Grupa GPEC

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Grupa GPEC jest liderem branży ciepłowniczej na Pomorzu. Firma, oprócz dystrybucji, zajmuje się także produkcją ciepła i energii elektrycznej. Sieć GPEC dociera do 65 procent budynków w Gdańsku.

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni