DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE W SEZONIE 2022/2023! Trefl Sopot vs Trefl Sopot
Kup bilet
Energa Basket Liga

Biznes - Partnerzy

Stowarzyszenie Trefl Pomorze

Stowarzyszenie Trefl Pomorze jest jedyną w swoim rodzaju organizacją zrzeszającą jednocześnie przedstawicieli biznesu oraz fanów sportu. Obecnie w jego skład wchodzi ponad 80 firm i instytucji. Każda z nich bierze udział w tworzeniu sportowej siły Pomorza, wspierając drużyny Trefla Sopot i Trefla Gdańsk.

CityMotors Gdańsk

City Motors Gdańsk to autoryzowany salon i serwis marki Volkswagen. Ich siedziba jest zlokalizowana w Gdańsku przy ulicy Uczniowskiej 36. Jest to jeden z z największych obiektów marki Volkswagen w Europie! W nowym salonie CityMotors jest w stanie zaoferować kompletną gamę usług: począwszy od sprzedaży samochodów osobowych, poprzez elektryczne, dostawcze czy używane, kończąc na serwisie mechanicznym i blacharsko-lakierniczym. Dodatkowo, nasz Partner ma w ofercie komplet usług pielęgnacyjnych dla Twojego samochodu.

Merkus

Merkus profesjonalnie zajmuje się organizacją jedynych w swoim  rodzaju, wyjątkowych imprez integracyjnych, pikników rodzinnych, wszelakich wydarzeń tematycznych. Firma działa też w zakresie szeroko pojętego ratownictwa medycznego; od zabezpieczeń medycznych, przez szkolenia pierwszej pomocy oraz BHP po transporty. Załogę w dużej części stanowią zawodowi ratownicy medyczni.

Sonada

Sonada to pralnia zajmująca się praniem wodnym dla klientów biznesowych z Trójmiasta i okolic. Firma stosuje wysokiej jakości detergenty, które nie uczulają, są neutralne dla skóry oraz mają neutralny zapach, a co najważniejsze nie niszczą delikatnych włókien materiału. Zapewnia terminowość dowozu i odbioru prania oraz brak pomyłek przy dostarczaniu asortymentu.

Rehasport Clinic

Zespół Rehasport Clinic składa się z ortopedów, radiologów, lekarzy medycyny sportowej, lekarzy rehabilitacji, chirurgów, internistów, fizjoterapeutów, ale również z trenerów przygotowania fizycznego, biomechaników, psychologów, dietetyków i menadżerów sportowych.

Weron

Weron specjalizuje się w zakresie suplementacji i regeneracji dla sportowców. Weron współpracuje zarówno z klubami koszykarskimi, jak i zespołami lub związkami z innych dyscyplin sportu – siatkówki, piłki nożnej, łyżwiarstwa, lekkiej atletyki, kolarstwa, judo, piłki ręcznej, triathlonu czy żużla. Weron jest Partnerem technicznym Trefla Sopot.

Lonza-Nata

Lonza-Nata jest producentem wysokojakościowej wody Nata Aqua. Przesłaniem marki jest nawiązanie do dalekowschodniej koncepcji filozoficznej o współistnieniu dwóch żywiołów: Yin i Yang. Woda sprzed tysięcy lat jest czerpana przez człowieka z jego wiedzą i najnowszą technologią. Lonza i Nata wzajemnie się uzupełniając, oferują doskonały produkt ze wspólnego źródła, adresowany do świadomego konsumenta.

Hotel Sopot

Hotel Sopot jest miejscem w którym każdy znajdzie ciszę i relaks, jakiego potrzebuje. Szum morza, zapach lasu i przepiękny widok pozwoli w pełni wypocząć w jednym z najpiękniejszych miast nad Bałtykiem.

NAMEDSPORT

NAMEDSPORT jest znakiem towarowym firmy Named, znanej we Włoszech od ponad 30 lat jako lider w dziedzinie medycyny naturalnej, jej badań naukowych i starannej selekcji surowców wchodzących w skład naszych produktów.

Opierając się na prawdziwej pasji do sportu i dużym doświadczeniu farmaceutycznym, projekt NAMEDSPORT został uruchomiony w celu promowania zdrowej, innowacyjnej i efektywnej współpracy między medycyną sportową a sportem wytrzymałościowym.

NAMEDSPORT jest Oficjalną Marką Suplementów Trefla Sopot.

Mera Spa

Mera Spa to miejsce stworzone z pasji i wiary, że właściwie podane chwile relaksu są prawdziwą odnową dla ciała i umysłu, napełniają energią oraz inspiracją do dalszego działania. Świetna lokalizacja obiektu pozwala jego gościom być zawsze jedynie o mały krok od morza i cieszyć się jego widokiem.

DzikBox

DzikBox catering to lokalna firma z siedzibą w sercu Gdańska. Od trzech lat dostarczają posiłki wszystkim tym, którzy są aktywni sportowo, chcą zdrowo rozpocząć redukcję lub wprowadzić dobre nawyki żywieniowe. Mocnymi stronami DzikBoxa catering są świeże produkty, brak cukru i wyważony smak. W kuchni Dzika pracują profesjonaliści, dlatego smak i skład potraw spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających smakoszy!

Firma oferuje bezpłatny dojazd na terenie Trójmiasta oraz okolic (do 40 km).

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Oficjalny Bukmacher Klubu

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni