DOMOWE MECZE W SEZONIE 2021/2022 ZA NAMI. DZIĘKUJEMY ZA WASZ DOPING! Trefl Sopot vs Trefl Sopot
Kup bilet
Energa Basket Liga

Młodzież - U19 – Terminarz

Kolejka 1.
Energa Laminopol Słupsk 76
-
79 Trefl Sopot
13.10.2021 17:15
Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku,
Kolejka 2.
Trefl Sopot 169
-
58 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun
05.12.2021 14:00
Hala 100-lecia
Kolejka 3.
MTS Basket Kwidzyn 53
-
121 Trefl Sopot
28.10.2021 19:30
HW-S KCSiR
Kolejka 4.
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 68
-
87 Trefl Sopot
02.11.2021 17:00
Hala Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Pawła II
Kolejka 5.
Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 59
-
103 Trefl Sopot
11.11.2021 12:00
Hala Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Pawła II
Kolejka 7.
Trefl Sopot 84
-
68 Asseco Arka Gdynia
24.11.2021 18:00
Hala 100-lecia
Kolejka 8.
Trefl Sopot 94
-
63 Energa Laminopol Słupsk
02.12.2021 00:00
Hala 100-lecia
Kolejka 9.
Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun 34
-
119 Trefl Sopot
05.01.2022 16:30
Zespół Szkolno-przedszkolny nr 2 w Gdańsku
Kolejka 10.
Trefl Sopot 116
-
33 MTS Basket Kwidzyn
16.12.2021 00:00
Hala 100-lecia
Kolejka 11.
Trefl Sopot 95
-
58 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
22.12.2021 18:00
Hala 100-lecia
Kolejka 12.
Trefl Sopot 93
-
55 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II
06.01.2022 18:00
Hala 100-lecia
Kolejka 14.
Asseco Arka Gdynia 69
-
64 Trefl Sopot
20.01.2022 18:00
Hala Sportowa Gimnazjum nr 4 w Gdyni
Turniej barażowy
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 54
-
88 Trefl Sopot
21.01.2022 16:30
Hala Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Pawła II, Gdańsk
Turniej barażowy
Energa Laminopol Słupsk 67
-
75 Trefl Sopot
22.01.2022 14:00
Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku
Turniej barażowy
Trefl Sopot 88
-
98 Asseco Arka Gdynia
23.01.2022 16:30
Hala 100-lecia
Półfinały Młodzieżowego Pucharu Polski
GTK Gliwice 82
-
75 Trefl Sopot
04.02.2022 18:30
WKK Sport Center
Półfinały Młodzieżowego Pucharu Polski
Trefl Sopot 76
-
59 Sklep Polski MKK Gniezno
05.02.2022 15:00
WKK Sport Center
Półfinały Młodzieżowego Pucharu Polski
WKK Wrocław 76
-
73 Trefl Sopot
06.02.2022 12:30
WKK Sport Center
Półfinały Młodzieżowych Mistrzostw Polski
Trefl Sopot 78
-
92 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
18.02.2022 16:00
Hala 100-lecia
Półfinały Młodzieżowych Mistrzostw Polski
Trefl Sopot 78
-
68 MKS Dąbrowa Górnicza
19.02.2022 18:30
Hala 100-lecia
Półfinały Młodzieżowych Mistrzostw Polski
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 60
-
61 Trefl Sopot
20.02.2022 12:30
Hala 100-lecia
Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski
WKS Śląsk Wrocław 78
-
40 Trefl Sopot
16.03.2022 10:00
Zespół Szkół nr 13 w Lublinie , Lublin
Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski
Trefl Sopot 38
-
77 Asseco Arka Gdynia
17.03.2022 10:00
Zespół Szkół nr 13 w Lublinie , Lublin
Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski
Enea Basket Poznań 81
-
77 Trefl Sopot
18.03.2022 10:00
Zespół Szkół nr 13 w Lublinie , Lublin
Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski - mecz o 7. miejsce
Trefl Sopot 80
-
59 WKK Wrocław
19.03.2022 10:00
Zespół Szkół nr 13 w Lublinie , Lublin

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni