CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Kup bilet
Energa Basket Liga FIBA Europe Cup

Młodzież - U17 – Terminarz

Kolejka 1.
Bryza SP Kowale 68
-
115 Trefl Sopot
09.10.2021 10:00
ZKPiG, Kolbudy, ul. Wybickiego 33
Kolejka 1.
Energa Laminopol Słupsk 64
-
67 Trefl II Sopot
10.10.2021 12:00
Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk, ul. Banacha 17
Kolejka 2.
SKS GAMA Starogard Gdański 52
-
106 Trefl Sopot
16.10.2021 15:30
Hala Sportowa PSP nr 1, Starogard Gdański, ul. Zblewska 18
Kolejka 2.
Trefl II Sopot 107
-
25 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun
27.10.2021 16:30
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 3.
Energa Laminopol Słupsk 76
-
86 Trefl Sopot
23.10.2021 12:00
Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk, ul. Banacha 17
Kolejka 3.
Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 119
-
60 Trefl II Sopot
23.10.2021 10:00
Hala Sportowa Gimnazjum nr 4 w Gdyni, Gdynia, Okrzei 6
Kolejka 4.
Trefl Sopot 46
-
104 SMS PZKosz Władysławowo
23.11.2021 16:30
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 4.
Trefl II Sopot 85
-
46 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II
17.11.2021 17:00
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 5.
SKS GAMA Starogard Gdański 67
-
102 Trefl II Sopot
06.11.2021 13:30
Hala Sportowa PSP nr 1, Starogard Gdański, ul. Zblewska 18
Kolejka 5.
Trefl Sopot 111
-
25 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun
06.11.2021 13:30
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 6.
Trefl Sopot 78
-
75 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
16.11.2021 16:30
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 6.
Trefl II Sopot 79
-
85 SMS PZKosz Władysławowo
10.11.2021 16:30
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 7.
Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 97
-
82 Trefl Sopot
20.11.2021 12:00
Hala Sportowa Gimnazjum nr 4 w Gdyni, Gdynia, Okrzei 6
Kolejka 7.
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 84
-
54 Trefl II Sopot
12.11.2021 17:00
Hala Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Pawła II, Gdańsk, Meissnera 9
Kolejka 8.
Trefl Sopot 104
-
63 Trefl II Sopot
09.12.2021 16:30
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 9.
Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 63
-
84 Trefl Sopot
12.01.2021 18:15
Hala Sportowa Gimnazjum nr 4 w Gdyni
Kolejka 9.
Trefl II Sopot
-
Bryza SP Kowale
26.01.2022 18:00
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 10.
Trefl Sopot 84
-
58 Bryza SP Kowale
04.12.2021 14:00
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 10.
Trefl II Sopot 54
-
79 Energa Laminopol Słupsk
04.12.2021 12:00
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 11.
Trefl Sopot 164
-
77 SKS GAMA Starogard Gdański
11.12.2021 00:00
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 11.
Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun 52
-
117 Trefl II Sopot
11.12.2021 16:30
Zespół Szkolno-przedszkolny nr 2 w Gdańsku
Kolejka 12.
Trefl Sopot 82
-
62 Energa Laminopol Słupsk
18.12.2021 16:00
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 12.
Trefl II Sopot 60
-
82 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki
19.12.2021 12:00
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 13.
SMS PZKosz Władysławowo 84
-
72 Trefl Sopot
08.01.2022 11:00
COS OPO, Władysławowo
Kolejka 13.
Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 60
-
55 Trefl II Sopot
08.01.2022 13:15
Hala Sportowa Gimnazjum nr 4 w Gdyni
Kolejka 14.
Trefl Sopot 50
-
99 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun
15.01.2022 14:00
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 14.
Trefl II Sopot 102
-
59 SKS GAMA Starogard Gdański
15.01.2022 14:30
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 15.
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
-
Trefl Sopot
10.02.2022 00:00
Hala Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Pawła II w Gdańsku
Kolejka 15.
SMS PZKosz Władysławowo 105
-
89 Trefl II Sopot
19.01.2022 18:00
COS OPO, Władysławowo
Kolejka 16.
Trefl Sopot
-
Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki
22.01.2022 12:00
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 16.
Trefl II Sopot
-
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
22.01.2022 14:00
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 17.
Trefl II Sopot
-
Trefl Sopot
29.01.2022 12:00
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 18.
Trefl Sopot
-
Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II
05.02.2022 00:00
Hala 100-lecia Sopotu
Kolejka 18.
Bryza SP Kowale 74
-
77 Trefl II Sopot
05.02.2022 00:00
ZKPiG, Kolbudy

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni