DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE W SEZONIE 2022/2023! Trefl Sopot vs Trefl Sopot
Kup bilet
Energa Basket Liga

Klub - Media

Zapraszamy przedstawicieli mediów do akredytowania się na mecze Trefla Sopot w sezonie 2022/2023 przez platformę Accredito.com pod adresem www.accredito.com/trefl-sopot.

System Accredito.com umożliwia przedstawicielom mediów subskrybowanie informacji oraz wnioskowanie o akredytacje na mecze różnych drużyn, operując tylko jednym kontem ogólnym.

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarskiego w systemie, prosimy o wejście na stronę www.accredito.com/pl/ i wybranie opcji „Rejestracja” -> „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza Państwa konto zostanie utworzone, a na wskazany przy rejestracji adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić, wybierając opcje „Redakcje”. Jeśli redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe dotyczące Trefla Sopot oraz informacje o procesach akredytacyjnych, prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji „Biura prasowe” i zaznaczenie „Subskrybuj” przy biurze Trefl Sopot.

Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/reporter.

Odbiór gotowy akredytacji będzie możliwy wyłącznie przed trzema pierwszymi meczami domowymi Trefla Sopot w rozgrywkach Energa Basket Ligi. Przypominamy, iż wypełnienie wniosku jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych. Klub zastrzega sobie prawo do nieprzyznania akredytacji bez podania przyczyny.

Karol Żebrowski

Rzecznik prasowy

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Oficjalny Bukmacher Klubu

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni