CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Hapoel Eilat
Kup bilet
Energa Basket Liga FIBA Europe Cup
31 sierpień

Trefl Sopot U17 trzecią drużyną Ostrava Test Cup U17!

Koszykarze Trefla Sopot U17 zajęli trzecie miejsce podczas międzynarodowego turnieju rozgrywanego w czeskiej Ostrawie! Żółto-czarni rywalizowali z zespołami z Czech i Słowacji, a z pięciu rozegranych spotkań udało im się wygrać trzy.

Żółto-czarni rozpoczęli zmagania od rywalizacji z Lokomotivem Plzen. Mecz był bardzo wyrównany, a wynik ważył się aż do ostatniej sekundy gry. Przy wyniku 63:62 dla rywali nasz zespół miał posiadanie i oddał celny rzut, ale piłka opuściła ręce jednego z naszych graczy po końcowej syrenie i w związku z tym ze zwycięstwa mogli cieszyć się przeciwnicy. Nie podłamało to sopocian, którzy w kolejnych dwóch meczach grali bardzo dobrze, co zaowocowało zwycięstwami nad BA Nymburkiem (56:49) oraz Tygri Brno (58:51). Dało to Treflowi Sopot U17 drugie miejsce w grupie i awans do półfinału turnieju.

Tam podopieczni duetu trenerskiego Janusz Kociołek – Adam Siewruk spotkali się z Interem Bratysława. Jeden z najlepszych słowackich klubów zaprezentował świetny basket i pewnie zwyciężył 84:44. Naszym zawodnikom pozostał mecz o trzecie miejsce, w którym zmierzyliśmy się z BK Lokomotivem Plzen. Tym razem to żółto-czarni byli stroną dominującą – sopocianie wygrali każdą z czterech kwart i triumfowali 63:35, co dało im trzecie miejsce w turnieju Ostrava Test Cup U17.

  • ostrava test cup
  • trefl sopot u17

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni