DO KOLEJNEGO MECZU DOMOWEGO ZOSTAŁO Trefl Sopot vs WKS Śląsk Wrocław

Kup bilet
Orlen Basket Liga
27 lut

Trefl Sopot nominowany do nagrody Klub Sportowy 2023 roku SBP!

Z niezwykłą przyjemnością informujemy, że Trefl Sopot został nominowany do nagrody Klub Sportowy 2023 roku Stowarzyszenia Sport Biznes Polska! W finałowej trójce naszej kategorii znaleźli się także ligowy rywal sopocian Dziki Warszawa oraz siatkarski Projekt Warszawa. Wyniki plebiscytu poznamy podczas III Gali Sport Biznes Polska, która odbędzie się 26 marca.

Po raz trzeci Stowarzyszenie Sport Biznes Polska przyzna swoje nagrody w branży sportowo-biznesowej. Jak czytamy na oficjalnej stronie organizatora przedsięwzięcia: „statuetki przyznamy podmiotom, których działalność w ubiegłym roku odegrała szczególną rolę w rozwoju i popularyzacji sportu. Głównym kryterium wyboru zwycięzców jest kreatywność i innowacyjność podejmowanych inicjatyw”.

Za rok 2023 Stowarzyszenie Sport Biznes Polska postanowiło przyznać nagrody w 15 kategoriach. Spośród ponad 400 zgłoszeń wyłoniono najlepszą trójkę w każdej z nich. Z dumą informujemy, iż w gronie kandydatów do nagrody Klub Sportowy 2023 roku znalazł się Trefl Sopot!

– Nominacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem – mówi Marek Wierzbicki, prezes Trefl Sopot. – W zeszłym roku przeprowadziliśmy wiele akcji, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Myślę, że najważniejszą była organizacja Meczu Kaszubskiego, który na żywo oglądało blisko 8500 kibiców. W kreatywny sposób promowaliśmy naszego Sponsora firmę Trefl przy przedstawianiu nowych zawodników, wprowadziliśmy „Bilet Sopotkowo” wspierający sopockie schronisko oraz uruchomiliśmy akcję „Filmowe Zagranie”. Dobrze wykorzystaliśmy czas po zdobyciu Pucharu Polski – zorganizowaliśmy spotkanie z kibicami, wprowadziliśmy okolicznościowe koszulki do sprzedaży czy razem z firmą Trefl wyprodukowaliśmy wyjątkowe puzzle. To wszystko – i wiele więcej – znalazło uznanie w oczach Stowarzyszenia Sport Biznes Polska, za co dziękujemy. Idziemy dobrą drogą, co potwierdzają także wyniki już w 2024 roku. W styczniu najwięcej publikacji medialnych dotyczących klubów ORLEN Basket Ligi pojawiło się właśnie o Treflu Sopot. Mamy nadzieję, że dzięki dobrej współpracy z naszymi Sponsorami i Partnerami cały czas będziemy się rozwijać.

Zwycięzców poszczególnych kategorii plebiscytu Sport Biznes Polska 2023 wybierze jury składające się z ponad 90 ekspertów. Wśród nich zasiądą przedstawiciele SBP oraz członkowie Rady Programowej. Wyniki głosowania poznamy 26 marca podczas gali, która odbędzie się w Warszawie.

Lista wszystkich nominowanych znajduje się tutaj.

  • stowarzyszenie sport biznes polska trefl sopot
  • trefl sopot nominowany do nagrody sbp

Nasze Drużyny

Sponsor Orlen Basket Liga

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni