JESTEŚMY MISTRZAMI POLSKI! Trefl Sopot vs King Szczecin

Kup bilet
Orlen Basket Liga
04 cze

Toyota Jacek Knedler nowym Partnerem Motoryzacyjnym Trefla Sopot!

Z niezwykłą przyjemnością informujemy, że salon Toyota Jacek Knedler zostanie nowym Partnerem Motoryzacyjnym Trefla Sopot w nadchodzącym sezonie 2024/2025!

Firma działa na rynku motoryzacyjnym jako dealer marki Toyota od 1996 roku. Od tego czasu realizuje swoje główne motto: „Całkowite zadowolenie naszych klientów”. Z biegiem lat firma rozwijała się – z kameralnego salonu zlokalizowanego przy ulicy Fromborskiej w Elblągu przeniosła swoją działalność do dużego obiektu w Kazimierzowie. W budynku na klientów czeka przestronny salon sprzedaży, nowoczesny serwis i pracownicy stale dążący do „całkowitego zadowolenia” ich klientów.

Firma Toyota Jacek Knedler aż trzy razy otrzymała tytuł Ichiban, przyznawany najlepszym dealerom marki Toyota w Europie. To nagroda dla tych, którzy najlepiej potrafią zdobyć serca i umysły klientów. Tytuł przyznawany przez Toyota Motor Europe od 2007 roku, a sam konkurs jest jednym z elementów strategii Toyoty.

Teraz firma stawia kolejny krok w kierunku dalszego rozwoju! Podczas drugiego finału ORLEN Basket Ligi w ERGO ARENIE ogłoszono, że Toyota Jacek Knedler zostanie nowym Partnerem Motoryzacyjnym Trefla Sopot. Dokumenty podpisali dyrektor salonu Bartosz Ożarowski i prezes Trefla Sopot Marek Wierzbicki.

– Jesteśmy niezwykle dumni z nawiązania współpracy z tak znakomitym klubem jak Trefl Sopot. To dla nas nie tylko okazja do zaprezentowania naszych samochodów i usług szerokiej publiczności, ale również możliwość aktywnego wspierania pasji i determinacji drużyny. Wierzymy, że nasze pojazdy będą niezawodnym partnerem dla zawodników i sztabu trenerskiego, dostarczając im komfortu i bezpieczeństwa na każdym kroku. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie wiele wspólnych sukcesów, zarówno na parkiecie, jak i poza nim. Liczymy na długotrwałą i owocną relację, która umocni naszą obecność w społeczności sportowej – powiedział Bartosz Ożarowski, dyrektor salonu Toyota Jacek Knedler.

Podpisana przez Trefl Sopot i Toyota Jacek Knedler umowa będzie obowiązywała w sezonie 2024/2025. Na jej mocy zawodnicy i sztab naszej drużyny będą korzystać z komfortowych samochodów naszego Partnera. W ramach współpracy klub będzie promował markę podczas meczów na nośnikach LED i w informatorze meczowym. Logotyp Partnera będzie eksponowany na stroju meczowym zawodników, a kibice będą mogli wziąć udział w konkursie, którego główną nagrodą będzie auto na wynajem przygotowane przez naszego nowego Partnera!

– Choć skupiamy się na wielkim finale ORLEN Basket Ligi i walce o złoty medal, to nie ukrywam, że od dłuższego czasu pracujemy też pod kątem przyszłego sezonu. Cieszę się, że pierwszym nowym Partnerem na kolejne rozgrywki został salon Toyota Jacek Knedler. W sezonie 2024/2025 nasi trenerzy i zawodnicy będą korzystać z aut dostarczanych przez firmę, zaś logo salonu znajdzie się na naszych strojach meczowych. To jednak tylko ułamek szczegółów, które ustaliliśmy przed podpisaniem umowy. Mam nadzieję, że założenia przyniosą korzyści obu stronom, a współpraca będzie przebiegać wzorowo – mówi Marek Wierzbicki, prezes Trefla Sopot.

  • nowy partner trefla sopot
  • sponsorzy i partnerzy Trefla Sopot
  • toyota jacek knedler partnerem Trefla Sopot

Nasze Drużyny

Sponsor Orlen Basket Liga

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni