CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs MKS Dąbrowa Górnicza
Kup bilet
14 Lut

Spotkaj się z „sercem Sopotu”! Tydzień z żółto-czarnymi!

W środowej zabawie w kinach Helios nie może zabraknąć najbardziej miłosnej i walentynkowej gry od firmy Trefl, czyli Ego Love. Pytania z gry (i nie tylko!) zadane zostaną parom, które dzień zakochanych postanowiły spędzić w kinowej sali. Jak dobrze się znacie? Czy wiecie o sobie wszystko? Po krótkiej zabawie z sopockim klubem już nie będziecie mieli przed sobą tajemnic! Pamiętajcie – grać możecie od 18 w Heliosach znajdujących się w Galerii Metropolia i Alfa Centrum. Dla par świetnie sprawdzających się w treflowej zabawie, przygotowane zostały zaproszenia na mecz przeciwko AZS-owi Koszalin, który odbędzie się 19 lutego o godzinie 19.

Czwartek to spotkanie w sopockim Surf Burgerze i możliwość rozmowy, przybicia piątki, a także zebrania autografów od czterech zawodników Trefla. W burgerowni przy ulicy Kościuszki 10 obecni będą – bohater derbów Trójmiasta, Jakub Karolak, czołowy center i jeden z najlepszych zbierających Energa Basket Ligi – Steve Zack, zdobywca 21 punktów w ostatnim meczu w Krośnie – Jermaine Love oraz Michał Kolenda – zawodnik, który świetną grą w trzeciej kwarcie poprowadził Trefl do wygranej w ostatnim meczu domowym, przeciwko Polpharmie Starogard Gdański. Zaczynamy o godzinie 17 – wszyscy kibice będą mogli przez godzinę na luzie porozmawiać ze swoimi koszykarskimi idolami.

W sobotę Trefl odwiedza CH Manhattan w gdańskim Wrzeszczu. Od 12 do 13 czeka na kibiców i nie tylko masa atrakcji – Filip Dylewicz wraz z Arturem Siódmiakiem porozmawiają z Włodzimierzem Machnikowskim z Radia Gdańsk na wiele tematów sportowych. Kto zna obu rozmówców ten wie doskonale, że podczas tego wywiadu będą wyłącznie ciekawe momenty i odpowiedzi. W tym samym czasie sopocki klub zorganizuje również atrakcje dla maluchów – Treflik będzie rozdawał dzieciom odblaski zwiększające bezpieczeństwo na drogach. Postawiony zostanie także kosz, a trafienie do niego oznaczać będzie wygranie specjalnych zniżek na mecz z AZS-em. Kibice dostaną także szansę na wygranie biletów na najbliższe domowe starcie z koszalińskim zespołem. Tydzień z Treflem zapowiada się ekscytująco!

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni