CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs WKS Śląsk Wrocław
Kup bilet
23 Maj

Sopocka młodzież: Juniorzy w Radomiu o medale

W grupie B rywalizować będą drużyny Exact Systems Śląska Wrocław, Hensfortu Przemyśl, Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków i WKK Wrocław. W sobotnich półfinałach znają się po dwie drużyny z najlepszym bilansem z obu grup. Ciężko wytypować faworytów tegorocznych mistrzostw, w turnieju wystąpią utytułowane ekipy i topowe dla roczników ’99 i ’00 nazwiska. Podopieczni trenera Kociołka do Radomia wyruszyli zdeterminowani i głodni sukcesu. – Chcemy pokazać swoją najlepszą koszykówkę. To był długi, intensywny sezon, więc jesteśmy przygotowani do szybkiej gry na wysokiej intensywności. Z niektórymi rywalami znamy się od lat, czy to z kadr wojewódzkich, czy z reprezentacji. Do meczów w Radomiu podejdziemy przede wszystkim skupieni, a że stworzyliśmy w tych rozgrywkach naprawdę zgraną ekipę to planujemy bić się dla Sopotu o kolejne sukcesy – zapowiada Łukasz Kolenda, rozgrywający i jeden z liderów żółto-czarnych.

W głowie mamy trzy pojęcia – praca, pasja i pokora. Jedziemy skupieni i zmotywowani, mamy z drużyną i trenerem jasno określone zasady, jeżeli się do nich zastosujemy to możemy przywieźć kibicom w Sopocie ogromną radość – dodaje skrzydłowy Michał Mochnacz.

Dokłady terminarz turnieju znaleźć można na stronie PZKosz.pl

Mecze turniejowe będą transmitowane w serwisie https://imprezylive.pl. Zachęcamy do śledzenia najważniejszej części sezonu naszych juniorów. Jak za dawnych lat, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! HEJ TREFL! 

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni