CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Kup bilet
10 Wrz

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Trefl Sopot – King Szczecin

Za pośrednictwem strony trefl.ticketsoft.pl można już nabywać bilety na mecz 1. kolejki Energa Basket Ligi pomiędzy Treflem Sopot a Kingiem Szczecin. Spotkanie rozpocznie się 28 września o godzinie 18:00 w ERGO ARENIE.

Sezon 2019/2020 czas zacząć! W inauguracyjnej kolejce Trefl Sopot podejmie w ERGO ARENIE drużynę King Szczecin. Zespół ze stolicy województwa zachodniopomorskiego ostatni sezon zakończył na pierwszej rundzie fazy play-off, przegrywając 0:3 w serii z przyszłym wicemistrzem kraju, Polskim Cukrem Toruń. Rywalizacja ze szczecińską ekipą będzie specjalna dla dwóch zawodników #sercasopotu – Carlosa Medlocka i Pawła Leończyka. Amerykański rozgrywający reprezentował barwy Kingu w rozgrywkach 2017/2018, zaś popularny „Leon” grał dla przeciwnika Trefla w sezonie 2015/2016. Mecz będzie miał także wyjątkowy wymiar dla Pawła Kikowskiego – kapitana zespołu ze Szczecina, który grał dla Trefla w zmaganiach 2010/2011 oraz Adama Łapety występującego w Prokomie Trefl w latach 2005-2008. Podtekst rywalizacji z byłym pracodawcą nadaje temu ciekawemu starciu jeszcze większego znaczenia! Pomóżmy żółto-czarnym rozpocząć sezon od wygranej!

Dostępność kas klubowych jest określona w zakładce „Kasy”, zaś cennik biletów na mecze Trefla Sopot w sezonie 2019/2020 znajduje się na podstronie „Cennik”.

Zapraszamy do ERGO ARENY!

  • bilety
  • king szczecin
  • trefl sopot

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni