05 Mar

Kwiatowa niespodzianka dla kobiet od „serca Sopotu”

W trwającym u partnerów Trefla Sopot tygodniu będą rozdawane żółte tulipany, nawiązujące swoim kolorem do barw sopockiego klubu. Kwiatowe niespodzianki zostały przygotowane dla pań w Pierogarniach Mandu, naleśnikarniach Yummy, Hotelu Haffner, a także Kinie Helios w Galerii Alfa. Akcja potrwa od wtorku do piątku, czyli do Dnia Kobiet. Do wszystkich kwiatów dołączone zostanie zaproszenie na mecz Trefla z Miastem Szkła Krosno, odbywające się w sobotę o godzinie 14:30, w ERGO ARENIE. Wszystkie kobiety otrzymują bilety na to spotkanie w specjalnej, obniżonej cenie – 5 złotych!

Tydzień, w którym w piątek wypada Dzień Kobiet, „serce Sopotu” postanowiło umilić wszystkim paniom, dziewczętom i fankom, tworząc wraz z partnerami klubu wyjątkową promocję. Od wtorku do piątku w różnych punktach na kobiety czekać będą tulipany, a także zaproszenia na sobotni mecz Trefla z Miastem Szkła Krosno. Kwiaty zostaną dołączone do każdego zamówienia złożonego przez panie – akcja wystartowała już dziś w Pierogarni Mandu w Gdańsku Oliwie, przy ulicy Kaprów. To jedno z najpopularniejszych miejsc w tej części miasta, do którego po pyszne pierogi często ustawiają się długie kolejki. Przez cały wtorek to właśnie tam do każdego paragonu zostanie dołączony żółty tulipan.

Kolejne dni, to następne popularne miejsca, umiejscowione w często uczęszczanych miejscach Trójmiasta. W środę raz jeszcze kwiatowa niespodzianka od „serca Sopotu” zagości w Pierogarni Mandu, tym razem w lokalu umiejscowionym w centrum Gdańska, przy ulicy Elżbietańskiej. Kilkaset metrów dalej niespodzianka od Trefla zawita w czwartek, bo tym razem kwiatowe prezenty czekać będą na panie w naleśnikarni Yummy przy ulicy Garncarskiej. To miejsce oferujące smakowite, amerykańskie pankejki, freakszejki oraz słodkie desery. Yummy zlokalizowane jest również w gdańskim Wrzeszczu, przy ulicy Wajdeloty i to właśnie tam „serce Sopotu” czekać będzie z kwiatami w piątek, w Dzień Kobiet. W dniu kończącym całą akcję zaproszenia na mecz razem z tulipanami zostaną wręczane również w Hotelu Haffner, a także w Kinie Helios usytuowanym w Galerii Alfa. Hotel Haffner jest położony w samym centrum Sopotu, kilkaset metrów od morza i w sąsiedztwie tak ważnej dla sopockiej koszykówki Hali 100-lecia.

Z okazji Dnia Kobiet wszystkie panie będą mogły przyjść na sobotni mecz z Miastem Szkła Krosno za jedyne 5 złotych. Wejściówki w obniżonych cenach dostępne są wyłącznie w kasach, które otwarte są od czwartku do soboty. Najpierw w czwartek (16:00-19:00) i piątek (13:30-17:30) bilety za „piątaka” można będzie otrzymać w kasie Hali 100-lecia, a w dniu meczu już w kasie nr 4 ERGO ARENY, która zostanie otwarta o godzinie 11. Spotkanie z krośnianami rozpocznie się o 14:30. Zapraszamy wszystkie panie do głośnego dopingu i wspaniałej zabawy na trybunach sopocko-gdańskiej hali.

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni