JESTEŚMY MISTRZAMI POLSKI! Trefl Sopot vs King Szczecin

Kup bilet
Orlen Basket Liga
14 wrz

Kup bilet i pomóż schronisku Sopotkowo! [CENNIK BILETÓW]

Na stronie www.sercesopotu.pl wystartowała sprzedaż biletów na pierwszy domowy mecz Trefla Sopot w rozgrywkach 2023/2024. W piątek 29 września o 20:10 w Hali 100-lecia przy ulicy Jakuba Goyki 7 nasza drużyna zmierzy się z Polski Cukier Startem Lublin. W tym sezonie w cenniku znajdziecie nową opcję – Bilet Sopotkowo. Bilet możecie wybrać w każdym sektorze przy zakupie online. Wówczas do ceny regularnej zostanie doliczone 5 złotych, które w całości zostanie przekazane na potrzeby schroniska Sopotkowo.

Nowe rozgrywki zbliżają się wielkimi krokami! Już w środę 20 września o 19:00 w Arenie Sosnowiec wchodzącej w skład ArcelorMittal Park nasza drużyna rozegra pierwszy oficjalny mecz w sezonie 2023/2024. W rywalizacji o Superpuchar Polski przeciwnikiem żółto-czarnych będzie aktualny mistrz Polski King Szczecin. Cztery dni później, czyli 24 września, sopocianie zainaugurują zmagania ligowe. We włocławskiej Hali Mistrzów podopieczni Żana Tabaka zmierzą się z miejscowym Anwilem. W Sopocie pierwszy oficjalny mecz w nowych rozgrywkach żółto-czarni rozegrają w piątek 29 września. Przeciwnikiem Trefla będzie zespół z Lublina.

Dziś Trefl Sopot rozpoczyna sprzedaż biletów. W trakcie całego sezonu będzie je można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.sercesopotu.pl, a także w dzień meczowy w kasach zlokalizowanych przy wejściu A1 ERGO ARENY oraz przy wejściu głównym Hali 100-lecia. O godzinach działania kas klubowych będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej w zakładce „Kasy”.

Kategoria I
Kategoria I obejmie mecze domowe, w których będziemy rywalizować z Anwilem Włocławek, Grupa Sierleccy Czarnymi Słupsk, Kingiem Szczecin, Legią Warszawa, Suzuki Arką Gdynia oraz WKS Śląskiem Wrocław. Ceny biletów na wszystkie spotkania z kategorii I prezentują się następująco:

Kategoria II
Kategoria II obejmie mecze domowe, w których będziemy rywalizować z Arged BM Stalą Ostrów Wielkopolski, Arrivą Twardymi Piernikami Toruń, Dzikami Warszawa, Enea Zastalem BC Zielona Góra, MKS Dąbrową Górniczą, PGE Spójnią Stargard, Polski Cukier Startem Lublin, Sewertronics Sokołem Łańcut oraz Tauron GTK Gliwice. Ceny biletów na wszystkie spotkania z kategorii II prezentują się następująco:

W poprzednim sezonie sopocianie pokonali w Hali 100-lecia Start 74:69. Trzymamy kciuki za powtórkę!

  • sprzedaż biletów na mecze trefla sopot
  • trefl sopot bilety

Nasze Drużyny

Sponsor Orlen Basket Liga

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni