CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Kup bilet
27 Lis

Kazimierz Wierzbicki w gronie Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie!

Założyciel i właściciel Trefla Sopot oraz grupy Trefl został wyróżniony przez magazyn „Forbes” oraz firmę badawczą Pentagon Research. Kazimierz Wierzbicki znalazł się w gronie Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie!

Ranking jest corocznym zestawieniem osób, których działania mają niebagatelny wpływ na losy polskiego sportu. Pod uwagę są brani zarówno sami sportowcy, jak i trenerzy, działacze, prezesi, właściciele, sponsorzy czy dziennikarze. Z tak szerokiego grona, podmioty odpowiedzialne za opracowywanie rankingu, wyróżniają pięćdziesięciu najlepszych. Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że w tym gronie znalazł się Kazimierz Wierzbicki – założyciel i właściciel Trefla Sopot i siatkarskiego Trefla Gdańsk, a także grupy Trefl.

Panu Kazimierzowi przypadła czterdziesta lokata. Za najbardziej wpływowego człowieka w polskim sporcie uznano Zbigniewa Bońka – prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej i byłego piłkarza. Na drugim miejscu uplasował się były skoczek narciarski Adam Małysz, zaś trzecie miejsce zajął kapitan reprezentacji Polski w piłkę nożną, Robert Lewandowski.

Gratulujemy!

  • forbes
  • kazimierz wierzbicki
  • pentagon research

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni