JESTEŚMY MISTRZAMI POLSKI! Trefl Sopot vs King Szczecin

Kup bilet
Orlen Basket Liga Orlen Basket Liga
17 sie

Karnety na sezon 2023/2024 już w sprzedaży!

O godzinie 10:00 na www.sercesopotu.pl wystartowała sprzedaż karnetów na mecze Trefla Sopot w rundzie zasadniczej Orlen Basket Ligi 2023/2024. Osoby, które zdecydują się na kupno abonamentów, otrzymają m.in. bilet na Superpuchar Polski w Sosnowcu, możliwość zobaczenia ostatniego meczu sparingowego na żywo czy 10% zniżki na zakup koszulek meczowych w sklepiku podczas domowych spotkań żółto-czarnych. Dzięki współpracy z abilet.pl kupno karnetu można rozłożyć na raty. Abonamenty można nabyć wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej.

Jak kupić karnet? – instrukcja „krok po kroku”:

– Wejdź na stronę sercesopotu.pl

– Zaloguj się, a jeżeli nie masz konta to zarejestruj.

– Po wybraniu karnetów Trefla Sopot zostaniesz przekierowany na stronę z halą pierwszego wyboru (ERGO ARENA).

  • Jeżeli nie miałeś karnetu w zeszłym sezonie, wybierz najlepsze dla siebie miejsce.
  • Jeżeli posiadałeś karnet w zeszłym sezonie, Twoje miejsce w ERGO ARENIE czeka na Ciebie w specjalnej cenie. Wystarczy, że je wybierzesz i podasz KOD PIERWOKUPU, który znajdziesz na karnecie lub w złożonym zamówieniu. Pamiętaj, że kod pierwokupu obniża cenę karnetu! Wpisz go w miejsce kodu promocyjnego i kliknij AKTYWUJ. Wtedy Twoja cena za karnet zostanie obniżona.
    W Hali 100-lecia w Sopocie Twoje miejsce z zeszłego sezonu będzie odblokowane do ogólnej sprzedaży. Nie ma gwarancji, że będzie dostępne.
  1. Następnie wybierz formę dostawy karnetu:
  • kurier – 20,00 zł
  • paczkomat – 15,00 zł
  • EKO (karnet elektroniczny) – 0,00 zł

Zadbaj o planetę i wybierz karnet EKO! To specjalna darmowa dostawa karnetu do Walletu, czyli do portfela elektronicznego w Twoim telefonie. Cyfrowy portfel jest opracowany w systemie Android oraz iOS. W kolejnym kroku zostaniesz przekierowany do pośrednika płatności PayU, gdzie wybierzesz bank i formę płatności.

Po zaksięgowaniu płatności, na podany przy rejestracji adres e-mail, zostanie wysłane potwierdzenie zakupu karnetu, a sam karnet zostanie dostarczony wybraną formą dostawy przed pierwszym meczem.

Pamiętaj, że Twoje potwierdzenie zakupu karnetu jest tak samo ważne jak karnet. Jeżeli opóźni się dostawa, to potwierdzenie będzie Twoją wejściówką na pierwszy mecz Trefla Sopot.

Kupując karnet…

▪ wchodzisz na mecz w cenie od 21 złotych (najtańszy karnet) do 35 złotych (najdroższy karnet),
▪ masz możliwość wygenerowania darmowego biletu na Superpuchar Polski 2023, który odbędzie się 20 września w Arenie Sosnowiec (szczegóły wkrótce),
▪ otrzymujesz możliwość zobaczenia na żywo ostatniego meczu sparingowego przed rozpoczęciem sezonu! Spotkanie Trefl Sopot – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk odbędzie się 15 września o 18:00,
▪ wszystkie spotkania oglądasz z tego samego, wybranego przez Ciebie miejsca,
▪ otrzymujesz 10% zniżki na stacjonarny zakup koszulek meczowych w sklepie kibica,
▪ otrzymujesz zniżkę i pierwszeństwo zakupu biletu na mecze w fazie play-off,
▪ masz możliwość rozłożenia płatności na raty,
▪ możesz wybrać czy chcesz otrzymać karnet w wersji mobilnej czy w formie plastikowej karty. Koszt wysyłki ponosi zamawiający.

Karnety będą sprzedawane do momentu zakończenia drugiego domowego spotkania Trefla Sopot w sezonie 2023/2024. Opcja „Przedłużenie” jest aktywna do 31 sierpnia włącznie.

CENNIK:

Nasze Drużyny

Orlen Basket Liga

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni