DO KOLEJNEGO MECZU DOMOWEGO ZOSTAŁO Trefl Sopot vs WKS Śląsk Wrocław

Kup bilet
Orlen Basket Liga
12 wrz

Idealnie skrojeni – Recman nowym Partnerem Trefla Sopot

Z niezwykłą przyjemnością informujemy, iż Recman został nowym Partnerem Trefla Sopot! Polska marka oferuje ponadczasową odzież, obuwie i akcesoria dla mężczyzn. Flagowym wyrobem firmy są garnitury i marynarki, a w jej szerokiej ofercie każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. O ich najwyższej jakości będą mogli przekonać się członkowie sztabu szkoleniowego Trefla Sopot, którzy będą korzystać z produktów podczas wszystkich meczów w sezonie 2023/2024!

Recman wyróżniają odniesienia do klasycznego męskiego stylu, tworzenie kolekcji na bazie wysokiej jakości tkanin i dodatków oraz wieloletnie doświadczenie w krawiectwie męskim. Projektanci Recman wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem i w autorski sposób odnosząc się do obowiązujących trendów mody męskiej. W ofercie naszego Partnera znajdziecie nie tylko niezwykle formalne garnitury, ale i bardziej casualowe komplety, które wpiszą się w codzienny styl. Oprócz tego Recman oferuje pozostałe niezbędne części garderoby, czyli koszule, swetry, koszulki i spodnie w wielu fasonach, okrycia wierzchnie na każdą porę roku, ubrania typu basic czy też męskie akcesoria i dodatki – od krawatów, poszetek i much, po absolutne podstawy takie jak skarpety, bokserki i podkoszulki. Odzież Recman jest odzwierciedleniem elegancji w nowoczesnym wydaniu. Teraz przekonają się o tym trenerzy i członkowie sztabu szkoleniowego Trefla Sopot. W odpowiednim wyborze stroju na każdą okazję odwiedzającym najbliższy salon Recman – w Galerii Przymorze – pomogą profesjonalni doradcy i styliści, z których słynie marka.

– Recman w swoich działaniach aktywnie angażuje się we wspieranie sportu, dlatego cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do grona Partnerów Trefl Sopot i nasze stylizacje będą obecne na meczach drużyny w tym sezonie. Wspieranie sportu to dla nas integralna część naszej strategii działania w sposób odpowiedzialny pod względem środowiskowym, społecznym i zgodnie z dobrymi praktykami zarządzania oraz kontroli. Dzięki niej możemy minimalizować swój wpływ na środowisko naturalne, a także zadbać o dobro swoich pracowników, klientów i lokalnej społeczności – mówi Wojciech Tulwin, dyrektor ds. marketingu i PR w firmie Recman.

– Firma Recman posiada salony w całej Polsce. Cieszymy się, że postawili na współpracę właśnie z Treflem Sopot – komentuje podpisanie umowy Marek Wierzbicki, prezes naszego klubu. – Jestem przekonany, że przygotowane przez firmę garnitury będą wyróżniać naszych trenerów oraz kierownika drużyny. Mam nadzieję, że świetnej prezencji osób przy naszej ławce będzie towarzyszyć równie dobra gra żółto-czarnego zespołu. Witamy firmę Recman w gronie Partnerów!

  • nowy partner trefla sopot
  • recman

Nasze Drużyny

Sponsor Orlen Basket Liga

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni