CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Start Lublin
Kup bilet
30 Lip

Aktualny terminarz sparingów Trefla Sopot

Drużyna Trefla Sopot po krótkiej przerwie w pełnej gotowości i mobilizacji wróciła do treningów. Uaktualniono terminarz sparingów, w którym żólto-czarni już 5 sierpnia zmierzą się w rewanżowym spotkaniu z Asseco Arką Gdynia. Trzy dni później koszykarze rozegrają kolejny mecz kontrolny, tym razem z Polskim Cukrem Toruń.  Oba spotkania odbędą się w hali treningowej ERGO ARENY. Żółto-czarni wezmą też udział w turnieju Enea Bydgoszcz Cup w dniach 15-16 sierpnia, gdzie będą bronić wywalczonej rok temu patery. Ustalane są szczegóły ostatniego spotkania sparingowego zaplanowanego na 22 sierpnia.

Wszystkie sparingi, które odbędą się w hali ERGO ARENA są zamknięte dla publiczności.

AKTUALIZACJA

Sobotnie zmagania z Polskim Cukrem Toruń zostały przeniesione do grodu Kopernika. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00. Poznaliśmy też ostatniego rywala przed rozpoczęciem rozgrywek Energa Basket Ligi 2020/2021. 22 sierpnia w ERGO ARENIE zmierzymy się z Polpharmą Starogard Gdański.

AKTUALIZACJA 19.08
Informujemy, iż jutro (20.08) Trefl Sopot rozegra szósty mecz przedsezonowy. Rywalem żółto-czarnych będzie Polski Cukier Toruń, z którym drużyna Marcina Stefańskiego mierzyła się 8 sierpnia. Wówczas sopocianie triumfowali w grodzie Kopernika 93:75. Teraz rywalizacja zostanie rozegrana w ERGO ARENIE. Podrzut piłki jest zaplanowany na godzinę 17:00.

Ponadto informujemy, iż wcześniej zaplanowany sobotni sparing z Polpharmą Starogard Gdański nie odbędzie się. Nie wykluczamy jednak, iż tego dnia rozegramy mecz z innym rywalem. O ewentualnych szczegółach spotkania będziemy informować na bieżąco.

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni