JESTEŚMY MISTRZAMI POLSKI! Trefl Sopot vs King Szczecin

Kup bilet
Orlen Basket Liga
28 cze

Oferta pracy: Specjalista ds. kreacji contentu

Trefl Sopot rozbudowuje dział marketingu!

Jeżeli interesujesz się koszykówką, masz doświadczenie w obszarach tworzenia materiałów wideo. To dobrze się składa! Trefl Sopot poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. kreacji contentu.  Do zadań nowozatrudnionej osoby będzie należało przede wszystkim realizowanie materiałów wideo. Aplikacje prosimy kierować na adres: sekretariat@sport.trefl.com. Prosimy o oznaczenie stanowiska w tytule wiadomości. Rekrutacja trwa do 11 lipca.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie angażujących i kreatywnych treści na nasze kanały w social mediach
  • nagrywanie i montowanie krótkich filmików (głównie na stories i reels)
  • nagrywanie i montowanie kulisów meczowych
  • prowadzenie transmisji live (konferencje prasowe)
  • współpraca z grafikiem przy tworzeniu materiałów do publikacji na stronę www oraz social media
  • współpraca z media managerem przy obsłudze kanałów społecznościowych klub

Nasze wymagania:

  • znajomość narzędzia oprogramowania do edycji filmowej takich jak Adobe Premiere Pro, samodzielność w tworzeniu materiału
  • doskonałe zdolności organizacyjne, kreatywność, inicjatywa,
  • wysokie zdolności komunikacyjne;
  • kreatywność i otwartość na działania niestandardowe;
  • punktualność i rzetelność;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
  • samodzielność i samodyscyplina;
  • gotowość do pracy w weekendy;
  • znajomość branży sportowej będzie dodatkowym i ważnym atutem;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 4.000 – 6.500 netto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ewentualnie B2B;
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań;
  • ciekawą pracę w klubie sportowym;
  • bilety na mecze Trefla Sopot i Trefla Gdańsk;
  • dynamiczną i pełną wyzwań pracę;
  • prywatną opiekę medyczną.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę RODO:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trefl Sopot SA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Trefl Sopot SA z siedzibą w Sopocie przy ul. Plac Dwóch Miast 1 NIP: 5862240704  (dalej: Administrator).

Administrator przetwarza dane osobowe kandydatów zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej: RODO). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie:

  • obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. C RODO), który wynika z art. 2211 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.
  • zgody wydanej przez kandydata poprzez wysłanie CV (art. 6 ust. 1 lit. A RODO) w zakresie dodatkowych danych osobowych, których podanie nie jest obowiązkiem prawnym.
  • Istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. F RODO), jakim jest ocena motywacji i weryfikacja umiejętności kandydata na podstawie, odpowiednio: treści listu motywacyjnego, rozmowy lub wyników testów praktycznych.
  • Istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. F RODO), jakim jest ochrona przed ewentualnymi roszczeniami.

Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez okres 12. miesięcy od daty złożenia aplikacji w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego i po jego zakończeniu do celów ochrony przed ewentualnymi roszczeniami.  Przez taki sam okres przechowujemy dane kandydatów do przyszłych rekrutacji zgromadzone w naszej bazie.

W określonych w RODO przypadkach kandydat może skorzystać z prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. F RODO, może także wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, jeżeli uzna że jego dane są przetwarzane z naruszeniem prawa. Kandydat ma prawo odwołać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność przetwarzania jego danych przed odwołaniem zgody.

Żądania wykonania praw lub decyzję o odwołaniu zgody należy kierować drogą elektroniczną na adres: iod@trefl.com

Dostęp do danych kandydata mają podmioty świadczące usługi utrzymania i serwisu oprogramowania. Dane NIE są ujawniane podmiotom w Państwach Trzecich ani nie są przekazywane do organizacji międzynarodowych.

Wskazanie danych osobowych w zakresie art. 221 §1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe a ich brak uniemożliwi rozpatrzenie aplikacji kandydata. Podanie innych danych ma natomiast charakter dobrowolny.

Nasze Drużyny

Sponsor Orlen Basket Liga

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni