Trefl Sopot

Rzuty Osobiste rozstrzygną mecz z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski!

4 lata temu | 16.03.2020, 18:58

17 marca o godzinie 19:00 w ERGO ARENA mieliśmy rozpocząć 24. kolejkę Energa Basket Ligi spotkaniem z BM SLAM Stalą Ostrów Wielkopolski. Z powodu panującej sytuacji do rywalizacji na parkiecie nie dojdzie, jednak wpadliśmy na inny pomysł wyłonienia zwycięzcy! W godzinę teoretycznego startu meczu, na naszym twitterowym koncie rozpoczniemy starcie kapitanów obu drużyn w Rzuty Osobiste!

O co chodzi? Kluby będą reprezentowane przez kapitanów – Pawła Leończyka i Jarosława Mokrosa. Zawodnicy podejmą rękawice mierząc się w popularnej grze Basketball dostępnej w aplikacji Messenger. Koszykarze na swoich telefonach rozegrają cztery prowizoryczne kwarty, każda trwająca po minucie. Zarówno Paweł, jak i Jarosław będą nagrywać ekrany swoich telefonów, po czym będą przesyłać materiały do osób odpowiedzialnych za klubowe social media, które udostępnią je na profilach. Triumfatorem meczu będzie drużyna, której kapitan łącznie osiągnął więcej trafień!

Pełny regulamin zabawy:

1. Mecz rozpocznie się na Twitterze o wcześniej ustalonej dacie i godzinie. W przypadku meczu Trefl Sopot – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski będzie to 17 marca, 19:00.
2. Kluby są reprezentowane przez jednego gracza. Zawodnicy rywalizują w grze dostępnej w aplikacji Messenger, Basketball.
3. Spotkanie jest rozgrywane w systemie 4x1minuta.
4. Koszykarze grają w grę na swoich telefonach z włączoną funkcją nagrywania ekranu. Po każdej minucie gry zawodnicy kończą nagrywanie i wysyłają materiał do osób odpowiedzialnych za klubowe social media, które udostępniają je pod postem meczowy.
5. Trefl Sopot, jako gospodarz rywalizacji, będzie również udostępniał wynik danych kwart po przesłaniu materiału przez drużynę przeciwną.
6. Po zakończeniu inauguracyjnej kwarty koszykarze powtarzają schemat trzykrotnie (jedno nagranie = jedna kwarta). Wygrywa zespół, którego reprezentant zdobył łącznie więcej trafień.

Zabawę można śledzić za pośrednictwem aplikacji Twitter.