CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs WKS Śląsk Wrocław
Kup bilet
16 Lip

Zaczynamy za tydzień!

23 lipca zespół Trefla Sopot rozpocznie przygotowania do rozgrywek 2021/2022! W trakcie okresu przedsezonowego drużyna rozegra cztery sparingi oraz weźmie udział w turniejach towarzyskich w Bydgoszczy i Słupsku. Energa Basket Liga 2021/2022 zostanie zainaugurowana na początku września, a dokładny terminarz gier poznamy najpóźniej 28 lipca.

Okres przygotowawczy żółto-czarni rozpoczną od tradycyjnych testów funkcjonalnych i wydolnościowych przeprowadzonych przez trenera przygotowania fizycznego, Tobiasza Grzybczaka. Druga jednostka treningowa odbędzie się w siłowni ERGO ARENY, zaś następnego dnia nasza drużyna będzie ćwiczyć na stadionie przy ulicy Jana z Kolna 18.

Pierwszy sparing sopocianie rozegrają 6 sierpnia – będzie to wyjazdowy mecz z Asseco Arką Gdynia. Dwa dni później, czyli 8 sierpnia, koszykarze Trefla podejmą we własnej hali beniaminka Energa Basket Ligi, Czarnych Słupsk. Następnie na drużynę Marcina Stefańskiego będą czekały dwa turnieje sparingowe – w dniach 14-15 sierpnia zagramy w Bydgoszczy, zaś tydzień później (21-22 sierpnia) weźmiemy udział w rywalizacji w Słupsku.

Drugi mecz towarzyski w ERGO ARENIE został zaplanowany na 26 sierpnia, kiedy to do hali na granicy Sopotu i Gdańska przyjedzie HydroTruck Radom. Ostatnie spotkanie kontrolne rozegramy 28 sierpnia. Szczegóły tej rywalizacji wciąż są ustalane i poinformujemy o nich wkrótce.

W późniejszym terminie Trefl Sopot opublikuje także komunikat dotyczący formuły rozgrywania meczów sparingowych w ERGO ARENIE.

Rozgrywki Energa Basket Ligi 2021/2022 zostaną zainaugurowane w pierwszy weekend września.

  • okres przygotowawczy

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni