DOMOWE MECZE W SEZONIE 2021/2022 ZA NAMI. DZIĘKUJEMY ZA WASZ DOPING! Trefl Sopot vs Trefl Sopot
Kup bilet
Energa Basket Liga FIBA Europe Cup
28 kw.

Z najmłodszymi dla ekologii!

Trefl Sopot włączył się w organizację konkursu plastycznego przygotowanego przez Straż Miejską w Sopocie. Przedsięwzięcie zostało skierowane do dzieci w wieku 3-6 lat, a jego głównym tematem była ekologia.

Kolejna edycja konkursu plastycznego skierowanego do przedszkolaków z Sopotu za nami. Jego organizatorem była Straż Miejska w Sopocie, która przeprowadziła we wszystkich grupach przedszkolnych zajęcia profilaktyczne dotyczące ochrony środowiska, segregacji odpadów, recyklingu i sposobów na wykorzystanie lub ograniczenie produkcji śmieci. Celem zajęć było rozszerzenie świadomości dzieci na temat dbania o środowisko, a także przygotowanie do udziału w konkursie.

W inicjatywę włączył się klub sportowy Trefl Sopot oraz firma Trefl SA, które regularnie wspierają edukację ekologiczną.

Cieszymy się, że już na pierwszych etapach edukacji najmłodsi są uświadamiani, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Dzieci włożyły w swoje prace dużo wysiłku. Mogliśmy zobaczyć bardzo ciekawe, niekonwencjonalnie wykonane, wizje świata, o który nikt się nie troszczy oraz te, w których główną rolę odgrywa Eko Strażnik. Sport i ekologia są pojęciami, które razem propagują ogólnie rozumiany zdrowy styl życia, dlatego zawsze będziemy wspierać takie projekty – mówi Barbara Lewandowska-Paluch, kierownik marketingu i komunikacji.

Finał konkursu odbył się 26 kwietnia 2022 w Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Sopocie. Prace zostały podzielone na trzy kategorie wiekowe. Komisja konkursowa oceniała kreatywność oraz samodzielność przy wykonaniu pracy, a w jej skład wchodziły m.in. specjalista ds. kontaktu z placówkami oświatowymi Trefl SA Elżbieta Klimas oraz Barbara Lewandowska-Paluch. Przed wręczeniem nagród laureatom, uczestnicy konkursu obejrzeli dwa odcinki serialu Rodzina Treflików” o tematyce ekologicznej i mogli poznać głównego bohatera bajki – Treflika.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

  • ekologia
  • trefl sopot

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni