DO PIERWSZEGO MECZU DOMOWEGO ZOSTAŁO Trefl Sopot vs MKS Dąbrowa Górnicza
Kup bilet
Energa Basket Liga
12 sie

Wystartowała sprzedaż karnetów!

O godzinie 12:00 na www.sercesopotu.pl wystartowała sprzedaż karnetów na mecze Trefla Sopot w rundzie zasadniczej Energa Basket Ligi 2022/2023. Osoby, które zdecydują się na kupno abonamentów, otrzymają 10% zniżki na zakup koszulek meczowych w sklepiku podczas domowych spotkań żółto-czarnych. Dzięki współpracy z abilet.pl kupno karnetu można rozłożyć na raty. Abonamenty można nabyć wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej.

Jak kupić karnet? – instrukcja „krok po kroku”

1. Wejdź na stronę sercesopotu.pl

2. Zaloguj się, a jeżeli nie masz konta to zarejestruj.

3. Po wybraniu karnetów Trefla Sopot zostaniesz przekierowany na stronę z halą pierwszego wyboru (ERGO ARENA).

• Jeżeli nie miałeś karnetu w zeszłym sezonie, wybierz najlepsze dla siebie miejsce.

• Jeżeli posiadałeś karnet w zeszłym sezonie, miejsce czeka na Ciebie. Wystarczy, że je wybierzesz i podasz KOD PIERWOKUPU, który został wysłany na adres e-mail przypisany do karnetu zakupionego przed rozgrywkami 2021/2022. Możesz też wybrać inne wolne miejsce w cenie standardowej (tu nie potrzebujesz KODU PIERWOKUPU). Jeżeli chcesz zachować zeszłoroczne miejsce w Hali 100-lecia , przed zakupem skontaktuj się z Abilet.pl: trefl@abilet.pl (do 19.08.2022). W odpowiedzi otrzymasz link do opłaty zamówienia. Jeśli w Hali 100-lecia chcesz wybrać nowe miejsce, dokonaj zakupu online.

4. Po wyborze miejsca w ERGO ARENIE nastąpi przekierowanie do Hali 100-lecia, gdzie będziesz mógł wybrać miejsce w tej samej kategorii cenowej.

5. Następnie wybierz formę dostawy karnetu:

– kurier – 20,00 zł

– paczkomat – 15,00 zł

– EKO (karnet elektroniczny) – 0,00 ZŁ

Zadbaj o planetę i wybierz karnet EKO! To specjalna darmowa dostawa karnetu do Walletu, czyli do portfela elektronicznego w Twoim telefonie. Cyfrowy portfel jest opracowany w systemie Android oraz iOS. W kolejnym kroku zostaniesz przekierowany do pośrednika płatności PayU, gdzie wybierzesz bank i formę płatności.

6. Po zaksięgowaniu płatności, na podany przy rejestracji adres e-mail, zostanie wysłane potwierdzenie zakupu karnetu, a sam karnet zostanie dostarczony wybraną formą dostawy przed pierwszym meczem.

7. Pamiętaj, że Twoje potwierdzenie zakupu karnetu jest tak samo ważne jak karnet. Jeżeli opóźni się dostawa, to potwierdzenie będzie Twoją wejściówką na pierwszy mecz Trefla Sopot.

Kupując karnet…

  • wchodzisz na mecz w cenie od 19 złotych (najtańszy karnet) do 32 złotych (najdroższy karnet),
  • wszystkie spotkania oglądasz z tego samego, wybranego przez Ciebie miejsca,
  • otrzymujesz 10% zniżki na stacjonarny zakup koszulek meczowych w sklepie kibica,
  • masz możliwość rozłożenia płatności na raty,
  • możesz wybrać czy chcesz otrzymać karnet w wersji mobilnej czy w formie plastikowej karty. Koszt wysyłki ponosi zamawiający.

Karnety będą sprzedawane do momentu zakończenia drugiego domowego spotkania Trefla Sopot w sezonie 2022/2023. Opcja „Przedłużenie” jest aktywna do 26 sierpnia włącznie.

 

  • sprzedaż karnetów

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni