CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Hapoel Eilat
Kup bilet
Energa Basket Liga FIBA Europe Cup
17 wrz.

Wyjazdowe stroje 2021/2022 zaprezentowane!

Dzień przed pierwszym meczem wyjazdowym w bieżącym sezonie Trefl Sopot przedstawia drugi komplet strojów na rozgrywki Energa Basket Ligi 2021/2022!

Po raz pierwszy od sezonu 2017/2018 na koszulkach meczowych Trefla Sopot nie znalazło się odzwierciedlenie sopockiego mola, jednak motyw podkreślający więzi klubu z miastem nie zniknął, a wręcz przeciwnie – został rozwinięty! W najbliższych rozgrywkach Energa Basket Ligi na trykotach pojawi się rzut z góry całego miasta Sopot. Będzie on widoczny po obu stronach koszulki, a sam pomysł nawiązuje do motywu podróżniczego, który Trefl Sopot stosuje w swoich materiałach graficznych na sezon 2021/2022. Ponadto na lewym rękawku koszulek znalazły się także współrzędne geograficzne ERGO ARENY – miejsca w którym klub ma swoją siedzibę – czyli 54° 25′ 34″ N, 18° 34′ 48″ E. Przód koszulki należy także do najważniejszych Sponsorów klubu – Trefla, Miasta Sopot oraz Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Znalazły się tam też logo Energa Basket Ligi oraz wykonawcy strojów, czyli 4F.

Logo firmy Trefl oraz 4F znalazło się także na tyłach koszulki. Tradycyjnie jest tam także nazwa zespołu, numer oraz nazwisko danego zawodnika, a dodatkowo umiejscowione zostało tam także logo gry planszowej „Mistakos” – sztandarowego produktu firmy Trefl.

Na spodenkach naszych koszykarzy został wyróżniony inny z produktów powiązany z naszym Sponsorem tytularnym, a konkretnie „Rodzina Treflików”, czyli pierwszy serial animowany dla dzieci, który został wykonany w technice lalkowej z wykorzystaniem druku 3D. Spodenki będą także eksponować logo Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz firmy CityMotors – autoryzowanego salonu i serwisu marki Volkswagen. Na tej części strojów znalazły się także logo Energa Basket Ligi oraz 4F.

O możliwości kupna koszulek meczowych online, zarówno wyjazdowych, jak i domowych, poinformujemy w klubowych kanałach społecznościowych w przyszłym tygodniu.

  • wyjazdowe stroje trefl sopot 2021/2022

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni