CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs MKS Dąbrowa Górnicza
Kup bilet
16 Sty

Wnuku, weź Dziadków na mecz z Polpharmą!

21 i 22 stycznia w ERGO ARENIE stoją pod znakiem żółto-czarnych emocji. W niedzielę o godz. 12:40 Trefl Sopot podejmie Polpharmę Starogard Gdański. Będzie to świetna okazja, by po raz pierwszy w akcji zobaczyć Obiego Trottera – nowego rozgrywającego „serca Sopotu”, który w ostatnim starciu z mistrzem Polski – Stelmetem Enea BC Zielona Góra – poprowadził drużynę do fenomenalnego zwycięstwa. Z kolei dzień później – w poniedziałek o godz. 18 – „gdańskie lwy” podejmą Aluron Virtu Wartę Zawiercie. „Jurajscy Rycerze”, bo tak określany jest zespół ze Śląska, prowadzony jest przez włoskiego sąsiada Andrei Anastasiego – Emanuela Zaniniego i z meczu na mecz prezentuje coraz lepszą formę, pokonując w ostatniej kolejce 3:0 wicemistrzów Polski, PGE Skrę Bełchatów.

Te dwa starcia to świetna okazja do świętowania Dni Babci i Dziadka. Po pierwsze rodzinne kibicowanie to sposób na wzmacnianie więzi i zafundowanie sobie wspólnych przeżyć, a po drugie „serce Sopotu” i „gdańskie lwy” przygotowały specjalny prezent dla… wnucząt. Zabierając Babcię, czy Dziadka na mecz, bilety dla głównych bohaterów tych wyjątkowych dwóch dni otrzymacie za 5 zł!

Do świętowania na sportowo kluby zapraszają wnuki w każdym wieku, wystarczy przyjść w dniu meczu do kasy nr 4 w ERGO ARENIE z Babcią, Dziadkiem, czy Dziadkami. Wejściówki dla wnucząt czekać będą w cenach odpowiadających danym sektorom i kategoriom wiekowym, natomiast dla Dziadków w całej hali przygotowane będą bilety za 5 zł. Oczywiście w przypadku młodszych wnucząt zapraszamy też rodziców, którzy będą mogli nabyć wejściówki w normalnych cenach.

W trakcie meczów nie zabraknie też różnorodnych akcentów związanych ze świętami wszystkich Babć i Dziadków, a na pewno sportowcy dostarczą i młodszym i tym trochę starszym kibicom lwiej dawki emocji i wyjątkowych wrażeń.

Rodziny z małymi dziećmi serdecznie zachęcamy z kolei do skorzystania z sektorów rodzinnych, które zlokalizowane są najbliżej stałych atrakcji dla najmłodszych – kącika zabaw Trefla oraz dmuchanego zamku Honolulu, który stał się już nieodłącznym elementem starć w ERGO ARENIE.

Przypominamy również, że dzieci do 7. roku życia, które kibicują na kolanach rodziców, czy dziadków, wchodzą na mecze Trefla Gdańsk i Trefla Sopot za darmo.

Cenniki i rozkład sektorów w ERGO ARENIE

Godziny otwarcia kasy nr 4 ERGO ARENY w Dniach Babci i Dziadka:

– niedziela, 21 stycznia, godz. 10:00 – 12:40

– poniedziałek, 22 stycznia, godz. 14:00 – 18:00.

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni