30 Gru

W derbach zmierz się ze Stefanem!

Już pierwszego stycznia wieloletni kapitan Trefla Sopot, Marcin Stefański, powróci na parkiet ERGO ARENY! Popularny „Stefan” przez dziesięć sezonów reprezentował żółto-czarne barwy, a w Nowy Rok raz jeszcze będzie miał okazję zaprezentować się sopockim kibicom. Marcin nie wybiegnie na boisko sam, bo towarzyszyć mu będzie syn Leon, a także fani Trefla, którzy zmierzą się z nim w niezwykłym konkursie.

Rzuty wolne w wykonaniu „Stefana” zawsze wzbudzały ogromne emocje w sopockich kibicach, a także wśród rywali „serca Sopotu”. Celne próby zawsze kwitowane były wybuchami radości, a fani ekip przeciwnych głośno celebrowali niecelne rzuty kapitana. Podczas spotkania derbowego ponownie będzie okazja, by emocjonować się wolnymi w wykonaniu Marcina. Podczas długiej przerwy meczu z Arką na parkiecie pojawią się dwie drużyny – „Stefan” wraz z synem Leonem oraz ekipa złożona z dwóch kibiców Trefla –rodzica oraz dziecka. Zespoły staną po dwóch stronach parkietu, by zmierzyć się w konkursie współorganizowanym przez sponsora derbowego meczu –firmę Herbapol. Każda z drużyn będzie musiała ułożyć jak najwyższą, herbacianą wieżę. Zadanie nie będzie jednak łatwe, bo materiały do „budowy” każda z ekip będzie zdobywać dzięki celnym rzutom wolnym. To właśnie w tym elemencie będzie można zmierzyć się na parkiecie ERGO ARENY z Marcinem Stefańskim.

Powrót „Stefana” na parkiet może odbyć się jedynie przy współudziale kibiców Trefla Sopot. Na fanpage’u ekipy żółto-czarnych wystartował konkurs, w którym można zgłosić się do pojedynku z wieloletnim kapitanem „serca Sopotu”. To niepowtarzalna okazja, by zmierzyć się w koszykarskiej walce z graczem, który przez dziesięć sezonów reprezentował żółto-czarne barwy, zdobywając medale PLK, a także Puchary Polski. Marcin już przygotowuje formę na wtorkowy mecz!

Bilety na derby z Arką Gdynia dostępne są na stronie sercesopotu.pl! Spotkanie rozpocznie się w Nowy Rok o godzinie 18.

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni