CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Start Lublin
Kup bilet
04 Maj

#UkładamyDlaWas – firma Trefl pomaga w walce z koronawirusem

Firma Trefl SA razem z Fundacją WOŚP zorganizowała wspólną akcję na rzecz pomocy służbie zdrowia w Polsce – #UkładamyDlaWas.

Producent puzzli stworzył specjalny produkt, który został zadedykowany pracownikom służby zdrowia – Bohaterom walczącym z wirusem COVID-19. Cały przychód ze sprzedanych puzzli zostanie przekazany na Fundusz Interwencyjny Fundacji WOŚP na rzecz walki z koronawirusem.

Puzzle wydane zostały jako wersja limitowana i będą dostępne w ilości 10 000 tys. sztuk. Grafikę na puzzle stworzyli artyści – graficy, pracownicy firmy Trefl. Kupując puzzle z limitowanej serii WOŚP #UkładamydlaWas:

– Wspierasz służbę zdrowia w walce z koronawirusem – cały dochód ze sprzedaży przekażemy na fundusz interwencyjny WOŚP stworzony do walki z COVID-19.

– Staniesz się posiadaczem niepowtarzalnego wzoru puzzli, upamiętniającego tę wspaniałą akcję. A gdy wszystko wróci do normy, będą Ci przypominać o tym wyjątkowym czasie w Polsce i na świecie.

– Dołączysz do grona wspaniałych ludzi, którzy chcą pomagać. Jest nas coraz więcej, a nasz cel jest coraz bliżej.

– Sprawisz, że świat stanie się lepszy, a my będziemy zdrowsi. Pamiętaj w obecnej chwili każdy gest ma znaczenie.  Twój gest może stać się częścią większej układanki.

Specjalną edycję limitowanych puzzli kupisz tutaj. 

  • puzzle
  • trefl
  • układamy dla was

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni