CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Asseco Arka Gdynia
Kup bilet
06 Sie

Trefl Sopot rekompensuje karnety 2019/2020

W związku z przedwcześnie zakończonymi rozgrywkami Energa Basket Ligi 2019/2020 Trefl Sopot informuje, iż została podjęta decyzja dotycząca rekompensaty dla osób, które posiadały karnety na mecze żółto-czarnych w wyżej wymienionym sezonie. Każdy z posiadaczy całosezonowej wejściówki otrzyma voucher wymienny na bilet na pierwsze cztery domowe spotkania #sercasopotu (1 karnet = 4 bilety, po 1 bilet na każdy mecz), które będą rozgrywane z udziałem publiczności. Komunikujemy również, iż klub nie będzie prowadził sprzedaży karnetów na sezon 2020/2021.

Podjęta 17 marca decyzja zarządu Polskiej Ligi Koszykówki dotycząca zakończenia rozgrywek Energa Basket Ligi 2019/2020 sprawiła, iż kibice sopockiego klubu nie zobaczyli domowych starć z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski, Legią Warszawa, Stelmetem Enea BC Zielona Góra oraz MKS-em Dąbrowa Górnicza. W związku z tym klub analizował możliwości rekompensaty za poniesione straty. Ostateczna decyzja zapadła 5 sierpnia.

Trefl Sopot dla wszystkich karnetowiczów sezonu 2019/2020 przygotuje po 4 vouchery wymienne na bilet na 4 pierwsze domowe spotkania klubu rozgrywane z udziałem publiczności w rozgrywkach 2020/2021. Przykładowo – dla posiadacza jednego karnetu oznacza to vouchery na pojedyncze bilety na mecze ze Stelmetem Enea BC Zielona Góra, PGE Spójnią Stargard, Asseco Arką Gdynia i Polpharmą Starogard Gdański (jeżeli terminarz nie ulegnie zmianie, stan na 6 sierpnia 2020 roku).

WAŻNE
W związku z obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń sportowych w czasie pandemii koronawirusa informujemy, iż miejsca, które były dla Państwa przypisane w sezonie 2019/2020, mogą okazać się niedostępne. Vouchery, które otrzymają Państwo na adres e-mail, będzie można zrealizować na wszystkie dostępne miejsca włączone do sprzedaży.

CO NALEŻY ZROBIĆ?

Jeżeli kupiłeś/łaś karnet przez stronę trefl.ticketsoft.pl/sercesopotu.pl…
Vouchery otrzymasz najpóźniej trzy dni przed każdym z meczów na skrzynkę e-mail, na którą wysłane zostało potwierdzenie zakupu karnetu na sezon 2019/2020. Mail zwrotny będzie zawierał voucher oraz instrukcję zrealizowania go. Jeżeli Twój adres e-mail uległ zmianie, prosimy o informację (do 20 sierpnia) na adres marketing@sport.trefl.com zawierającą imię i nazwisko posiadacza karnetu oraz numer zajmowanego miejsca w czasie rozgrywek 2019/2020.

Jeżeli kupiłeś/łaś karnet stacjonarnie…
Skontaktuj się z nami wysyłając informację na adres marketing@sport.trefl.com (do 20 sierpnia) zawierającą imię i nazwisko posiadacza karnetu, numer telefonu oraz numer zajmowanego miejsca w czasie rozgrywek 2019/2020. Mail zwrotny będzie zawierał voucher oraz instrukcję zrealizowania go. Voucher można wykorzystać wyłącznie poprzez system internetowy.

Trefl Sopot informuje również, iż w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa nie będzie prowadzona sprzedaż całosezonowych karnetów na rozgrywki 2020/2021. Na mecze z udziałem publiczności sprzedaż biletów będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej sercesopotu.pl.

  • karnety
  • rekompensata

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Oficjalny Bukmacher Klubu

Patroni medialni