CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Anwil Włocławek
Kup bilet
09 Sty

Trefl Sopot gra z WOŚP!

Żółto-czarni grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W tym roku Trefl Sopot przygotował specjalne miejsce w sercu emocji na dwa wyjątkowe spotkania – mecz derbowy z Asseco Arką Gdynia (19 stycznia, 17:30) oraz spotkanie z mistrzem Polski, Anwilem Włocławek (9 lutego). 

Przydomek #sercesopotu zobowiązuje! Klub po raz kolejny włącza się w szlachetną inicjatywę, jaką jest Wielka Orkiestra Świąteczna Pomocy. W tym roku Trefl Sopot przygotował dla swoich kibiców nie lada atrakcje – miejsce na kanapie ulokowanej tuż przy boisku podczas spotkań z Asseco Arką Gdynia oraz Anwilem Włocławek! To jedyna okazja, aby z tej perspektywy przeżywać emocje podczas rywalizacji czołowych drużyn Energa Basket Ligi. Kibicujcie jak Michał z Witkiem!

Zwycięzcy licytacji otrzymają podwójne zaproszenie na mecz, dzięki czemu będą mieli możliwość zabrania ze sobą osoby towarzyszącej, która również zasiądzie w specjalnym miejscu w ERGO ARENIE! Dla wyjątkowych kibiców klub przygotuje także szaliki Trefla Sopot, plakat z podpisem kapitana #sercasopotu, Pawła Leończyka oraz… atrakcję-niespodziankę!

Aukcja charytatywna na mecz z Asseco Arką Gdynia (19 stycznia, 17:30, ERGO ARENA)

Aukcja charytatywna na mecz z Anwilem Włocławek (9 lutego, ERGO ARENA)

  • trefl sopot
  • wośp

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni