DO PIERWSZEGO MECZU DOMOWEGO ZOSTAŁO Trefl Sopot vs MKS Dąbrowa Górnicza
Kup bilet
Energa Basket Liga
22 lut

Trefl II Sopot w walce o ligowe punkty

W tym tygodniu nasze oczy będą zwrócone na poczynania Trefla II Sopot. Przed zespołem Michaela Łydkowskiego dwa mecze w ramach 2. ligi koszykówki!

Już w środę w sopockiej Hali 100-lecia czekają na nas derby Trójmiasta! O godzinie 17:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Treflem 1LO Sopot a AMW Asseco Arką II Gdynia. Przeciwnicy legitymują się bilansem 9-12, co obecnie daje im siódme miejsce w ligowej tabeli. W pierwszym spotkaniu obu drużyn górą byli gdynianie, którzy we własnej hali zwyciężyli 81:57. Nasza obrona największą uwagę będzie musiała zwrócić na Łukasza Walkowiaka (śr. 11.1 punktów) oraz Adriana Pajkerta. Były zawodnik Trefla II Sopot w siedmiu dotychczas rozegranych meczach przeciętnie notował 16.7 punktów. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Trzy dni później nasz zespół wyruszy do Międzychodu, aby zmierzyć się tamtejszym Sokołem. Przed żółto-czarnymi bardzo trudne wyzwanie – rywale dotychczas wygrali 17 z 21 rozegranych meczów i aktualnie piastują fotel lidera 2. ligi grupy A. Do wyróżniających się zawodników Sokoła należą Damian Szymczak (śr. 21.3 punktów), Jakub Nowak (śr. 17.5 punktów) oraz Mariusz Małachowski (śr. 14.8 punktów i 9.9 zbiórek). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

  • trefl ii sopot
  • trefl sopot młodzież

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni