CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Anwil Włocławek
Kup bilet
24 Sie

To proste – kup bilet na mecz Trefla Sopot!

W rozgrywkach 2020/2021 Trefl Sopot będzie sprzedawać bilety wyłącznie internetowo poprzez stronę www.sercesopotu.pl.  Jeżeli dotychczas zawsze kupowałeś/łaś bilety na mecz w kasie, a teraz nie wiesz jak zdobyć wejściówkę na spotkanie, nie martw się – pomożemy Ci! Przed Wami instrukcja „krok po kroku”, dzięki której dowiecie się, w jaki sposób zakupić bilet na mecze koszykarzy #sercasopotu. 

Zaczynamy! Aby kupić bilet na mecz Trefla Sopot potrzebujesz urządzenia mobilnego takiego jak komputer lub telefon oraz dostępu do internetu. Usiądź wygodnie w fotelu, włącz internetową przeglądarkę (np. Google Chrome, Internet Explorer) i wpisz adres www.sercesopotu.pl.

Po włączeniu się strony znajdź interesujące Cię wydarzenie i kliknij obok niego „Zamawiam”.

Przechodzimy do pierwszego etapu wyboru miejsca na trybunach. Najpierw wybieramy kondygnację na której chcemy usiąść. Kondygnacja 3 znajduje się wyżej niż kondygnacja 1. Decydujemy się i klikamy „Wybierz” przy interesującej nas kondygnacji.

Teraz wybieramy interesujący nas sektor. Po najechaniu kursorem na dany sektor możemy sprawdzić, ile pozostało w nim wolnych miejsc, sprawdzić cenę biletu oraz zobaczyć perspektywę widoku z niego. Podejmujemy decyzję i klikamy w interesujący nas sektor.

Ostatni etap wyboru miejsca – wybierz swoje siedzenie. Pamiętaj, że możesz wybrać tylko siedzenia, które są oznaczone kolorem zielonym. Dokonaj wyboru i kliknij je. Następnie pod mapą wyboru siedzenia wybierz odpowiednią dla siebie kategorię biletu i kliknij „Następna”.

 

Teraz musisz określić „Rodzaj klienta”. Istnieją cztery opcje:
– „Zaloguj” – jeżeli masz swoje konto klienta i chcesz kupić bilet za jego pośrednictwem. Po kliknięciu tej opcji logujemy się wpisując swoje dane – adres email oraz hasło.
– „Zajerestruj mnie” – jeżeli chcesz mieć swoje konto klienta i za jego pośrednictwem kupić bilet. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych konto zostanie utworzone i kolejnego zakupu będzie można dokonać za pośrednictwem opcji „Zaloguj”.
– „Zajerestruj przez Facebook” – jeżeli chcesz żeby Twoje konto było połączone z profilem Facebook. Po wybraniu tej opcji należy zatwierdzić wszystkie potrzebne zgody, a przy kolejnym zakupie wybrać opcje „Zaloguj” i „Zaloguj przez Facebook”.
– „Kup jako gość – bez rejestracji” – jeżeli chcesz dokonać zakupu bez utworzenia konta. Wystarczy Twój adres e-mail oraz numer telefonu. WAŻNE Pamiętaj żeby sprawdzić poprawność wszystkich danych. Ewentualny błąd sprawi, iż bilet zostanie wysłany na zły adres i w efekcie nie dotrze do właściwego odbiorcy.

Przedostatni etap realizacji zamówienia, czyli podsumowanie. Sprawdzamy poprawność wszystkich danych – naszych osobistych, wydarzenia oraz miejsca, które wybraliśmy. Następnie zaznaczamy wymagane zgody. Aby przejść do dalszej części zamówienia wymagane jest zaznaczenie przynajmniej dwóch zgód – „Akceptuję regulamin sprzedaży biletów i karnetów na mecze Klubu Trefla Gdańsk i Trefla Sopot. (regulamin)” oraz „Oświadczam, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jestem osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywam na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.”. Pozostałe dwie zgody są dobrowolne. Po zaznaczeniu przechodzimy dalej klikając „Zamawiam”.

Ostatnią częścią zakupu biletu jest płatność online. Za bilet możemy zapłacić za pomocą dogodnej formy płatności. Do wyboru są „BLIK”, płatność kartą płatniczą oraz płatność z banku. Po opłaceniu transakcji bilet trafi na nasz adres e-mail. Możemy go wydrukować lub zachować w formie elektronicznej i pokazać przy wejściu do hali. WAŻNE W momencie złożenia zamówienia mamy 15 minut na opłacenie go. Jeżeli w tym czasie nie zlecimy przelewu, system zwolni rezerwacje miejsca, a bilet zostanie anulowany.

Pełny regulamin zakupu biletów znajdziecie tutaj. Ewentualne pytania związane z zakupem biletów prosimy kierować na adres e-mail e.gadomska@sport.trefl.com. Do zobaczenia na meczach Trefla Sopot!

  • kup bilet

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni