CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Kup bilet
12 Wrz

Stilo Energy gra z Treflem Sopot

Stilo Energy zostało nowym Partnerem Trefla Sopot. Firma ma siedzibę w Sopocie przy ulicy Świemirowskiej 3, ale działa na terenie całego kraju!

Nasz Partner jest jednym z liderów rynku fotowoltaicznego. Stilo Energy wychodzi naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu instalacjami fotowoltaicznymi i oferuje przygotowane pod klucz instalacje oparte na najwyższej klasy komponentach, w tym na najmocniejszych na polskim rynku panelach o mocy 380 W. Firma wyspecjalizowała się w projektowaniu instalacji opartych na technologii mikrofalowników, które zdecydowanie wygrywają z tradycyjnymi instalacjami pod kątem efektywności.

– Nawiązanie współpracy ze Stilo Energy bardzo nas cieszy. Będziemy wspólnie działać z firmą, która proponuje ekologiczne, a jednocześnie nowoczesne możliwości w zakresie pozyskiwania i przetwarzania energetyki słonecznej. Temat fotowoltaiki jest aktualny i interesujący. Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie korzyści obu stronom, ale pozytywnie też wpłynie na nasze środowisko. Stilo Energy będzie gościć na wszystkich spotkaniach ligowych Trefla Sopot, dzięki czemu każdy z naszych kibiców będzie miał możliwość przekonać się o korzyściach płynących z rozwiązań proponowanych przez firmę. Z optymizmem patrzymy w przyszłość wiedząc, że kolejna firma znalazła w sobie serce do basketu – mówi Marek Wierzbicki, prezes Trefla Sopot.

– Rozwój naszej firmy daje nam radość, którą chcemy się podzielić. Sopot to miasto powstania naszej firmy i stąd wychodzimy z naszymi działaniami na całą Polskę. Naturalnie więc kierujemy nasze wsparcie sponsorskie w stronę drużyny Trefl Sopot. Koszykówka to dyscyplina bardzo widowiskowa i z całą pewnością ta współpraca przyczyni się do wzrostu rozpoznawalności naszej marki. Życzymy drużynie Trefla Sopot i sobie pozytywnej energii na co dzień i sukcesów w nadchodzącym sezonie – mówi Mirosław Bieliński, prezes Stilo Energy SA.

Stilo Energy zagra z nami już od pierwszego spotkania sezonu 2019/2020. Właśnie podczas meczu z Kingiem Szczecin, 28 września, oficjalnie podpiszemy umowę o współpracy, a firma będzie sponsorem wspomnianej rywalizacji.

  • partner
  • stilo energy
  • trefl sopot

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni