CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO - DERBY TRÓJMIASTA! Trefl Sopot vs Asseco Arka Gdynia
Kup bilet
Energa Basket Liga FIBA Europe Cup
24 listopad

Sprzedaż biletów na Sporting ruszy 26 listopada!

W piątek 26 listopada o godzinie 10:00 wystartuje sprzedaż biletów na pierwszy mecz Trefla Sopot w TOP16 FIBA Europe Cup! 8 grudnia o 19:00 w ERGO ARENIE żółto-czarni zmierzą się z portugalskim Sportingiem CP. Kibice, którzy zdecydują się na zakup wejściówek do końca bieżącego tygodnia, będą mogli skorzystać z atrakcyjnej promocji!

Od turnieju kwalifikacyjnego po TOP16 – a to wcale nie musi być koniec! Drużyna Trefla Sopot najpierw wywalczyła awans do rozgrywek podczas turnieju w Sofii, a następnie postawiła się faworyzowanym przeciwnikom i zakończyła zmagania w grupie B na 2. miejscu, co dało awans do najlepszej szesnastki! Teraz podopieczni Marcina Stefańskiego staną przed kolejnym wyzwaniem – mecze w ramach grupy K z CSM CSU Oradeą, Benficą oraz Sportingiem CP!

To właśnie od rywalizacji z ostatnim z wymienionych zespołów żółto-czarni zainaugurują grę w TOP16. 8 grudnia o godzinie 19:00 obie drużyny rozpoczną spotkanie w ERGO ARENIE. Sopocianie nie będą faworytem meczu, ale z pewnością stać ich na niespodziankę. Jednym z czynników, który może ich do tego przybliżyć, będzie z pewnością obecność kibiców oraz ich głośny doping!

Już 26 listopada od 10:00 za pośrednictwem strony internetowej www.sercesopotu.pl będziecie mogli zarezerwować swoje miejsce na wydarzenie. Dla tych, którzy zrobią to najpóźniej w niedzielę 28 listopada, klub przygotował wyjątkową promocję! Używając specjalnego kodu, który zostanie opublikowany w piątek o 10:00 na stronie internetowej i w naszych kanałach społecznościowych, bilety na mecz Trefl Sopot – Sporting CP kupicie 20% taniej!

Czekamy na Was w ERGO ARENIE!

Karnety zakupione na mecze rundy zasadniczej Energa Basket Ligi 2021/2022 nie obowiązują na spotkania TOP16 FIBA Europe Cup. 

  • bilety
  • fiba europe cup
  • sporting cp
  • top16

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni