11 Lut

Ruszają nabory do programów Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies

Projekt Ekstra FAN to szansa dla każdego, kto chciałby schudnąć zdrowo i efektywnie. Uczestnicy przez trzy miesiące będą wspólnie ćwiczyć, skorzystają z porad dietetyków oraz wezmą udział w spotkaniach z ekspertami z zakresu żywienia i zdrowia. Nabór do kolejnej edycji Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies rozpoczyna się już 08.02.2019 r.

Ekstra FAN to autorski projekt Stadionu Energa Gdańsk i Gdańskiego Ośrodka Promocji Zdrowia skierowany do osób z nadwagą i otyłością w wieku 35 – 60 lat. W ramach programu odbywają się zajęcia z dietetykami, fizjologami, specjalistami z zakresu aktywności fizycznej i żywienia oraz wykwalifikowanymi trenerami. To szansa nie tylko na zgubienie nadprogramowych kilogramów, ale przede wszystkim wyeliminowanie złych nawyków żywieniowych i zmianę stylu życia. Program jest bezpłatny i kompleksowy, przygotowywany we współpracy z ERGO ARENĄ oraz klubami sportowymi: Treflem Sopot, Treflem Gdańsk, Lechią Gdańsk oraz Energą Wybrzeżem Gdańsk. .

Wyniki nie pozostawiają złudzeń – w 2018 roku uczestnikom minionych 4 edycji udało się zrzucić w sumie aż 386 kilogramów.

– Projekt na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń Stadionu, Ergo Areny i zaangażowanych klubów sportowych – mówi Wojciech Dąbrowski, Dyrektor ds. Komunikacji i CSR Stadionu, odpowiedzialny za Ekstra FAN. – Dla wszystkich partnerów jest to szansa na wykorzystanie potencjału i magii sportu do wprowadzenie pozytywnej zmiany w lokalnej społeczności, u swoich najwierniejszych fanów. Zmiana trybu życia, diety, wzrostu aktywności ruchowej to działania czasami bardzo trudne do wprowadzenia samemu. Przychodzimy z pomocą specjalistów od zdrowego żywienia, sportu i dajemy alternatywę na zdrowsze życie i lepsze samopoczucie. Przypominamy trochę, jak było fajnie kiedy całe dnie spędzało się na zewnątrz grając w piłkę, biegając, bawiąc się w chowanego. W końcu każdy z nas chce być zdrowy.

Nabór do ósmej edycji Ekstra FAN oraz piątej edycji Ekstra FAN Ladies rusza z dniem 08.02.2019 r. Zgłoszenia online przyjmowane są do 24.02 poprzez formularz na stronie www.EkstraFan.pl. Do każdego programu zakwalifikuje się grupa maksymalnie 33 osób. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez okres trzech miesięcy i będą prowadzone przez trójmiejskich trenerów sportowych.  Ostatnie badania uczestników odbędą się rok po zakończeniu projektu. Będzie to świetna okazja do kontroli trwałości wyników oraz pochwalenia się sukcesami.

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni