CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Kup bilet
03 Paź

Radiologica wciąż z #sercemsopotu

Nasz długoletni Partner wciąż gra z nami! Umowa pomiędzy Treflem Sopot a firmą Radiologica została przedłużona na kolejny sezon.

Działająca w branży medycznej Radiologica specjalizuje się w diagnostyce obrazowej z zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem i aparaturą oraz posiada pełną ofertę badań z tego zakresu. Indywidualne podejście do pacjenta sprawia, że świadczenia Radiologici wyróżniają się na tle konkurencyjnych placówek. W województwie pomorskim nasz Partner jest dostępny w dwóch miejscach – w Gdyni (ulica Wójta Radtkego 1) oraz w Rumi (ulica Kombatantów 7).

Na mocy podpisanej umowy drużyna Trefla Sopot będzie mogła korzystać z usług Partnera zgodnie z zapotrzebowaniem.

– Nasza współpraca z Radiologicą od lat przebiega bez zarzutu. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Partnerem nasi zawodnicy mają szanse korzystać z najnowszych rozwiązań medycznych. Diagnostyka obrazowa przeprowadzana przez Radiologicę pomaga naszemu sztabowi trafnie określić indywidualny przypadek każdego z koszykarzy. To niezwykle cenna wiedza. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na wieloletnią kontynuację naszej owocnej współpracy – mówi Marek Wierzbicki, prezes Trefla Sopot.

  • przedłużenie współpracy
  • radiologica

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni