CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs HydroTruck Radom
Kup bilet
19 Maj

„Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” – Margaret w ERGO ARENIE

Sopocko-gdański Dzień Dziecka „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” po raz pierwszy zagości na rozrywkowej mapie Trójmiasta. Jego głównymi gwiazdami będą bohaterowie serialu animowanego „Rodzina Treflików”, a także piosenkarka Margaret, Jerzy Petersburski Jr, autor i gospodarz znanego z TVP ABC programu „Petersburski Music Show”, oraz Radek Brzózka – twórca i prowadzący program „Jak to działa?”. W trakcie wydarzenia odbędzie się też finał konkursu muzycznego, w którym udział mogą wziąć dzieci z całej Polski, śpiewając polskie przeboje oraz utwory z „Rodziny Treflików”. Obecnie trwa nadsyłanie zgłoszeń do tej zabawy – organizatorzy na nagrania czekają do 19 maja.

Na dzieci i młodzież, a także ich rodziców, czekać będzie też mnóstwo innych atrakcji, m.in. dyskoteka Treflika, malowanie twarzy, dmuchańce, warsztaty rolkarskie z Roll4all, czy strefa Science4you. W ERGO ARENIE odkryte zostaną także tajemnice powstawania postaci „Rodziny Treflików”, będzie można bliżej poznać gry Trefla Gigamon, Mistakos i Tajemnicze Podziemia, wziąć udział w konkursie na stworzenie bohatera do bajki Studia Trefl, a najmłodsi będą także mieli szansę zostać twarzą kampanii produktów Trefla SA.

Zabawa w ERGO ARENIE rozpocznie się w niedzielę, 4 czerwca, o godz. 11.00. Firma Trefl zaprasza na nią wszystkie dzieci. Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale ze względu na ograniczoną pojemność hali organizatorzy przygotowali bezpłatne bilety, które będą uprawniać do wejścia na teren imprezy. Można je pobrać na stronie trefl.ticketsoft.pl. Bezpłatny tego dnia będzie także parking pod halą, a specjalną ofertę dla wszystkich uczestników imprezy przygotował partner logistyczny wydarzenia – EcoCar. Na hasło „TREFL” przejazdy hybrydowym taksówkami będą realizowane z 15% zniżką.

Harmonogram wydarzenia:

11:00 – początek imprezy, otwarcie atrakcji zlokalizowanych przed ERGO ARENĄ oraz dookoła głównej płyty hali, m.in. Radek Brzózka i program „Jak to działa?” z produktami Trefla z serii Science4you, strefa gier Trefla, strefa odkrywania tajemnic „Rodziny Treflików”, malowanie twarzy, ogródek grillowy, dmuchańce, warsztaty rolkarskie z Roll4all, strefa taksówek EcoCar, spotkania z maskotkami.

Główna płyta ERGO ARENY:

12:00 – finał konkursu dla dzieci „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” oraz wspólne śpiewanie utworów z „Rodziny Treflików”

13:30 –– koncert Margaret

14:10 – dyskoteka Treflika

15:00 – koniec wydarzenia.

Pobierz bezpłatny bilet uprawniający do wstępu.

Serdecznie zapraszamy!

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni