Młodzież - U18 – Terminarz

Kolejka 1.
Trefl Sopot S.A. 131
-
46 SKS Sharks Gdynia
20.10.2018 12:00
Hala 100-lecia
Kolejka 2.
Trefl Sopot S.A. 82
-
50 Energa PGK Słupsk
27.10.2018 12:30
Hala 100-lecia
Kolejka 3.
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 64
-
144 Trefl Sopot S.A.
05.11.2018 18:00
Kolejka 4.
Trefl Sopot S.A. 107
-
34 MTS Basket Kwidzyn
10.11.2018 12:00
Hala 100-lecia
Kolejka 5.
SKS Starogard Gdański 42
-
151 Trefl Sopot S.A.
24.11.2018 10:00
Kolejka 6.
Trefl Sopot S.A. 101
-
58 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I
01.12.2018 10:00
Hala 100-lecia
Kolejka 7.
GKK Arka 79
-
98 Trefl Sopot S.A.
10.01.2019 17:00
AMW Gdynia
Kolejka 8.
SKS Sharks Gdynia 48
-
109 Trefl Sopot S.A.
15.12.2018 17:30
Gimnazjum 2 Sopot
Kolejka 9.
Energa PGK Słupsk 70
-
110 Trefl Sopot S.A.
12.01.2019 12:00
Kolejka 10.
Trefl Sopot S.A. 108
-
40 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II
17.01.2019 17:30
Hala 100-lecia
Kolejka 11.
Trefl Sopot S.A. 20
-
0 (walkower) SKS Starogard Gdański
02.02.2019 14:30
Hala 100-lecia
Kolejka 12.
MTS Basket Kwidzyn 51
-
133 Trefl Sopot S.A.
06.02.2019 19:15
KCSiR Kwidzyn
Kolejka 13.
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 69
-
99 Trefl Sopot S.A.
07.03.2019 18:30
XIV LO Gdańsk
Kolejka 14.
Trefl Sopot S.A. 75
-
91 GKK Arka
09.03.2019 17:30
Hala 100-lecia
Turniej półfinałowy MP - 1. mecz
Trefl Sopot S.A. 81
-
65 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
12.04.2019 16:00
Zielona Góra
Turniej półfinałowy MP - 2. mecz
Trefl Sopot S.A. 97
-
41 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
13.04.2019 18:15
Zielona Góra
Turniej półfinałowy MP - 3. mecz
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 65
-
112 Trefl Sopot S.A.
14.04.2019 10:00
Zielona Góra
Turniej finałowy MP - 1. mecz grupy B
Trefl Sopot S.A. 126
-
76 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
08.05.2019 17:45
Miejska Hala Sportowa, Gdańsk, Kołobrzeska 61
Turniej finałowy MP - 2. mecz grupy B
Biofarm Basket Junior Poznań 71
-
104 Trefl Sopot S.A.
09.05.2019 13:15
Miejska Hala Sportowa, Gdańsk, Kołobrzeska 61
Turniej finałowy MP - 3. mecz grupy B
Trefl Sopot S.A. 105
-
52 KS Procar Spójnia Stargard
10.05.2019 13:15
Miejska Hala Sportowa, Gdańsk, Kołobrzeska 61
Turniej finałowy MP - mecz półfinałowy
Exact Systems Śląsk Wrocław 54
-
69 Trefl Sopot S.A.
11.05.2019 15:30
Miejska Hala Sportowa, Gdańsk, Kołobrzeska 61
Turniej finałowy MP - mecz finałowy
Trefl Sopot S.A. 66
-
69 Asseco Arka Gdynia
12.05.2019 13:15
Miejska Hala Sportowa, Gdańsk, Kołobrzeska 61

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni