Młodzież - Rezerwy – terminarz

Kolejka 2.
Biofarm Basket II Suchy Las 87
-
70 Trefl II Sopot
07.10.2018 14:00
CityZen
Kolejka 3.
Trefl II Sopot 73
-
87 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
13.10.2018 16:15
Hala 100-lecia
Kolejka 4.
Decka Pelplin 97
-
83 Trefl II Sopot
21.10.2018 17:00
Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie
Kolejka 5.
Trefl II Sopot 62
-
90 Politechnika Gdańska
24.10.2018 17:30
Hala 100-lecia
Kolejka 6.
SMS PZKosz Władysławowo 80
-
68 Trefl II Sopot
28.10.2018 16:00
COS
Kolejka 7.
Trefl II Sopot 89
-
76 Sklep Polski MKK Gniezno
03.11.2018 13:00
Hala 100-lecia
Kolejka 8.
MKS Sokół Międzychód 111
-
62 Trefl II Sopot
11.11.2018 17:00
Hala Sportowo-Widowiskowa
Kolejka 9.
Trefl II Sopot 77
-
82 AZS UMK PBDI Toruń
18.11.2018 17:30
Hala 100-lecia
Kolejka 10.
Ogniwo Polbit Szczecin 81
-
84 Trefl II Sopot
25.11.2018 13:30
Hala MOSRiR Szczecin
Kolejka 11.
Trefl II Sopot 93
-
99 KSK Noteć Inowrocław
02.12.2018 12:30
Hala 100-lecia
Kolejka 12.
Arka AMW II Gdynia 80
-
91 Trefl II Sopot
08.12.2018 13:00
Hala Sportowa AMW
Kolejka 13.
Trefl II Sopot 75
-
88 Domino Inowrocław
15.12.2018 13:00
Hala 100-lecia
Kolejka 14.
Trefl II Sopot 49
-
66 Biofarm Basket II Suchy Las
06.01.2019 18:00
Hala 100-lecia
Kolejka 15.
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 94
-
78 Trefl II Sopot
13.01.2019 16:00
OSiR Tarnowo Podgórne
Kolejka 16.
Trefl II Sopot 77
-
89 Decka Pelplin
20.01.2019 18:00
Hala 100-lecia
Kolejka 17.
Politechnika Gdańska 101
-
62 Trefl II Sopot
23.01.2019 19:30
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Kolejka 18.
Trefl II Sopot 76
-
70 SMS PZKosz Władysławowo
30.01.2019 17:30
Hala 100-lecia
Kolejka 19.
Sklep Polski MKK Gniezno 89
-
82 Trefl II Sopot
13.03.2019 18:15
Hala Sportowo-Widowiskowa w Gnieźnie
Kolejka 20.
Trefl II Sopot 90
-
94 MKS Sokół Międzychód
13.02.2019 17:30
Hala 100-lecia
Kolejka 21.
AZS UMK PBDI Toruń 77
-
66 Trefl II Sopot
17.02.2019 14:00
Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK
Kolejka 22.
Trefl II Sopot 76
-
87 Ogniwo Polbit Szczecin
24.02.2019 13:00
Hala 100-lecia
Kolejka 23.
KSK Noteć Inowrocław 80
-
75 Trefl II Sopot
20.03.2019 18:00
Hala Sportowo-Widowiskowa w Inowrocławiu
Kolejka 24.
Trefl II Sopot 84
-
86 Arka AMW II Gdynia
10.03.2019 13:00
Hala 100-lecia
Kolejka 25.
Domino Inowrocław 83
-
78 Trefl II Sopot
17.03.2019 18:00
Hala Sportowo-Widowiskowa w Inowrocławiu
Play OUT 1. mecz
SMS PZKosz Władysławowo 85
-
65 Trefl II Sopot
23.03.2019 17:00
COS
Play OUT 2. mecz
Trefl II Sopot 83
-
71 SMS PZKosz Władysławowo
26.03.2019 17:30
Hala 100-lecia w Sopocie
Play OUT 3. mecz
SMS PZKosz Władysławowo 83
-
73 Trefl II Sopot
06.04.2019 17:00
COS

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni