CZAS DO NASTĘPNEGO MECZU U SIEBIE Trefl Sopot vs Enea Astoria Bydgoszcz
Kup bilet

Młodzież - Rezerwy – terminarz

Kolejka 1.
MKS Sokół Międzychód 57
-
88 Trefl II Sopot
05.10.2019 17:00
Hala Widowiskowo-Sportowa Międzychód
Kolejka 2.
Trefl II Sopot 97
-
87 Sklep Polski MKK Gniezno
11.10.2019 16:15
Hala 100-lecia
Kolejka 3.
KSK Noteć Inowrocław 100
-
77 Trefl II Sopot
19.10.2019 17:00
Hala widowiskowo-sportowa Inowrocław
Kolejka 4.
Trefl II Sopot 85
-
97 Politechnika Gdańska
27.10.2019 13:00
Hala 100-lecia
Kolejka 5.
MKKS Żak Koszalin 100
-
82 Trefl II Sopot
03.11.2019 17:00
Hala Gwardia
Kolejka 6.
Decka Pelplin 68
-
82 Trefl II Sopot
09.11.2019 17:00
Hala Zespołu Kształcenia i Wychowania w Pelplinie
Kolejka 7.
Trefl II Sopot 73
-
71 AZS UMK PBDI Toruń
16.11.2019 00:00
Hala 100-lecia
Kolejka 8.
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 75
-
82 Trefl II Sopot
23.11.2019 14:00
Hala Zespołu Szkół nr 7 w Bydgoszczy
Kolejka 9.
Trefl II Sopot 75
-
71 SMS PZKosz Władysławowo
30.11.2019 00:00
Hala 100-lecia
Kolejka 10.
Biofarm Basket II Poznań 49
-
84 Trefl II Sopot
07.12.2019 13:30
CityZen Poznań
Kolejka 11.
Trefl II Sopot
-
Arka AMW II Gdynia
14.12.2019 00:30
Hala 100-lecia
Kolejka 12.
Trefl II Sopot
-
MKS Sokół Międzychód
21.12.2019 00:00
Hala 100-lecia
Kolejka 13.
Sklep Polski MKK Gniezno
-
Trefl II Sopot
11.01.2020 00:00
Hala Widowiskowo-Sportowa w Gnieźnie
Kolejka 14.
Trefl II Sopot
-
KSK Noteć Inowrocław
18.01.2020 00:00
Hala 100-lecia
Kolejka 15.
Politechnika Gdańska
-
Trefl II Sopot
25.01.2020 00:00
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Kolejka 16.
Trefl II Sopot
-
MKKS Żak Koszalin
01.02.2020 00:00
Hala 100-lecia
Kolejka 17.
Trefl II Sopot
-
Decka Pelplin
08.02.2020 00:00
Hala 100-lecia
Kolejka 18.
AZS UMK PBDI Toruń
-
Trefl II Sopot
15.02.2020 00:00
Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK w Toruniu
Kolejka 19.
Trefl II Sopot
-
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
22.02.2020 00:00
Hala 100-lecia
Kolejka 20.
SMS PZKosz Władysławowo
-
Trefl II Sopot
29.02.2020 00:00
COS OPO Władysławowo
Kolejka 21.
Trefl II Sopot
-
Biofarm Basket II Poznań
07.03.2020 00:00
Hala 100-lecia
Kolejka 22.
Arka AMW II Gdynia
-
Trefl II Sopot
15.03.2020 18:00
Gdyńskie Centrum Sportu

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni