CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs WKS Śląsk Wrocław
Kup bilet
02 Lut

Mistrzowskie atrakcje na mecz z Anwilem Włocławek

Spotkanie z mistrzem Polski będzie wyjątkowe nie tylko ze względu na sportową rangę tego meczu. Trefl Sopot przygotował wiele atrakcji dla wszystkich kibiców. Konkursy, zabawy, niespodzianki – z pewnością tego nie zabraknie 9 lutego w ERGO ARENIE!

Dzieci będą miały okazje sprawdzić swoje „akrobatyczne” umiejętności na dmuchańcu Stadionu Energa. Nie zabraknie też toru gokartowego od firmy Sportking, który cieszy się dużą popularnością podczas spotkań #sercasopotu.

Działać będą również tradycyjne atrakcje, takie jak dodatkowe mini-boisko do koszykówki czy monidło Rodziny Treflików. Najmłodsi kibice będą mieli także okazję spotkać swoje ulubione maskotki, a wśród nich Treflika z Rodziny Treflików, Mewę z Portu Lotniczego w Gdańsku im. Lecha Wałęsy oraz Tygryska od Grupy GPEC, która jest sponsorem spotkania. O bezpieczeństwo dzieci będą dbać wykwalifikowani animatorzy.

Mecz uświetnią występy grupy Cheeleaders Flex Sopot, a w trakcie spotkania odbędą się konkursy z nagrodami. Głównym wyróżnieniem za rzutowy konkurs będzie nowoczesny rower od firmy CityMotors – dealera Volkswagena w Gdańsku.

  • anwil włocławek
  • atrakcje

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni