DOMOWE MECZE W SEZONIE 2021/2022 ZA NAMI. DZIĘKUJEMY ZA WASZ DOPING! Trefl Sopot vs Trefl Sopot
Kup bilet
Energa Basket Liga
10 mar

Mecz z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski bez udziału publiczności

W związku z decyzją władz państwowych oraz samorządowych dotyczących organizacji imprez masowych, rywalizacja Trefla Sopot z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski zaplanowana na 17 marca odbędzie się w ERGO ARENIE przy zamkniętych trybunach, bez udziału publiczności. Spotkanie będzie można śledzić za pośrednictwem strony www.emocje.tv.

Wszystkie osoby, które już nabyły bilety na mecz, mogą je zwrócić przy użyciu formularza zwrotu biletu. Wypełniony dokument należy odesłać na adres e-mail: biuro@ticketsoft.pl. Dokładna instrukcja krok po kroku znajduje się niżej. Obostrzenie zakazu udziału publiczności w meczu dotyczy również kibiców posiadających całosezonowe karnety oraz zorganizowanych grup kibicowskich. Karnetowiczów o ewentualnej rekompensacie poinformujemy w późniejszym terminie. Prosimy o zrozumienie tej wyjątkowej sytuacji.

Spotkanie będzie obsługiwane przez minimalną liczbę osób, która jest niezbędna do zorganizowania rywalizacji.

Procedura zwrotu biletów zakupionych online:

Procedura zwrotu Biletów zakupionych za pośrednictwem systemu trefl.ticketsoft.pl dokonywana jest według następujących zasad:

1. W celu dokonania zwrotu biletu należy pobrać i wypełnić  formularz zwrotu biletu oraz wysłać go na adres biuro@ticketsoft.pl do czwartku 19 marca do godziny 18:00.
2. Poprawnie wypełniony i zweryfikowany przez pracownika Klubu formularz będzie podstawą do zwrotu równowartości zakupionego Biletu pomniejszonego o opłatę manipulacyjną w wysokości 10% wartości brutto biletu.
3. Zwrotowi nie podlega opłata manipulacyjna uiszczona na etapie zakupu Biletu.
4. Zwrot pieniędzy za zakupiony Bilet będzie zrealizowany w ciągu 14 dni od daty wysłania maila z formularzem na numer konta podany w formularzu.
5. Procedura zwrotu, o której mowa w ust. 1, nie dotyczy Karnetów.

Procedura zwrotu biletów zakupionych stacjonarnie:

Osoby, które kupiły bilety w kasie klubowej nr 4 w ERGO ARENIE (sektor 114, rząd 8, miejsce 7), prosimy o kontakt z Karolem Żebrowskim, tel. 531 431 475, e-mail k.zebrowski@sport.trefl.com. Pieniądze zostaną zwrócone w siedzibie klubu w ERGO ARENIE.

Spotkanie z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski będzie transmitowane za pośrednictwem strony www.emocje.tv.

AKTUALIZACJA

Zgodnie z wytycznymi władz Energa Basket Ligi również przedstawiciele mediów do odwołania nie będą mogli obserwować spotkań z perspektywy trybun.

  • bm slam stal ostrów wielkopolski
  • mecz bez publiczności

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni