DOMOWE MECZE W SEZONIE 2021/2022 ZA NAMI. DZIĘKUJEMY ZA WASZ DOPING! Trefl Sopot vs Trefl Sopot
Kup bilet
Energa Basket Liga
11 sty

Kolejne przypadki zakażenia SARS-CoV-2 w drużynie Trefla Sopot. Mecze z CSM CSU Oradeą, HydroTruckiem Radom i Enea Zastalem BC Zielona Góra przełożone

Drużyna Trefla Sopot przeszła kolejne badania na obecność SARS-CoV-2. Niestety, trzech członków zespołu otrzymało wynik dodatni. W związku z powyższym jutrzejsze spotkanie TOP16 FIBA Europe Cup z CSM CSU Oradeą oraz niedzielny wyjazdowy mecz 19. kolejki Energa Basket Ligi z HydroTruckiem Radom zostały przełożone.

Z uwagi na zaistniałą sytuację treningi pierwszej drużyny zostały zawieszone bezterminowo, a wszyscy członkowie drużyny poddali się izolacji. Koszykarze, trenerzy oraz pracownicy Trefla Sopot obserwują swój stan zdrowia, a klub nie wyklucza kolejnej serii badań. Chorym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Bilety zakupione na mecz z CSM CSU Oradeą zachowują ważność. O nowym terminie spotkania poinformujemy po otrzymaniu informacji od włodarzy FIBA Europe Cup. Wejściówki można także zwrócić za pośrednictwem specjalnego formularza, który jest dostępny tutaj (Rozdział VIII).

O kolejnych decyzjach dotyczących spotkań będziemy informować za pośrednictwem osobnych komunikatów na stronie www.treflsopot.pl.

Oficjalnym Sponsorem Rozgrywek Trefla Sopot w FIBA Europe Cup jest Trefl Toys Sp. z o.o. Sp. K.

Aktualizacja 14.01.2022 r.

Przełożone zostało także wyjazdowe spotkanie z Enea Zastalem BC Zielona Góra. Mecz z wicemistrzem Polski, które wstępnie było zaplanowane na 21 stycznia, aktualnie jest zaplanowany na 23 marca.

  • trefl sopot - csm csu oradea

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni