CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs WKS Śląsk Wrocław
Kup bilet
10 Sty

Karol Kamiński odchodzi z Trefla Sopot

Karol Kamiński odchodzi z Trefla Sopot. Kontrakt z 22-letnim obrońcą został rozwiązany za porozumieniem stron.

Karol Kamiński dołączył do żółto-czarnych przed rozpoczęciem obecnego sezonu, po bardzo udanych występach w 1 lidze, gdzie w barwach Znicza Pruszków należał do najlepszych strzelców rozgrywek. Niestety, już w pierwszym meczu sparingowym w barwach Trefla, przeciwko Czarnym Słupsk, odniósł kontuzję kostki. W efekcie stracił sporą część okresu przygotowawczego, co mocno utrudniło mu wejście w grę i wywalczenie sobie miejsca w rotacji drużyny.

– Dziękujemy Karolowi za czas spędzony w naszym klubie. Bardzo doceniamy jego zaangażowanie i profesjonalne podejście do swoich obowiązków. Jego wkład w funkcjonowanie zespołu na treningach, a przez to w osiągane wyniki był duży, jednak nie przekładało się to na minuty gry, które dla młodego zawodnika są najważniejsze. Dlatego na jego prośbę zgodziliśmy się rozwiązać umowę, tak, aby mógł kontynuować występy w klubie, który zaoferuje mu większą rolę i perspektywę dalszego rozwoju. Życzymy Karolowi samych sukcesów w karierze – mówi prezes klubu, Marek Wierzbicki.

Karol Kamiński znalazł już nowy klub. Koszykarz został zawodnikiem pierwszoligowej drużyny Górnik Trans.eu Wałbrzych, która aktualnie jest liderem rozgrywek.

  • karol kamiński
  • odchodzi

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni