CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Hapoel Eilat
Kup bilet
Energa Basket Liga FIBA Europe Cup
25 wrz.

Gastro Paczka kolejnym nowym Partnerem Trefla Sopot!

W sezonie 2021/2022 o zdrowe posiłki drużyny #sercasopotu zadba catering dietetyczny Gastro Paczka, który otrzymał tytuł Partnera Trefla Sopot.

Gastro Paczka to profesjonalny catering dietetyczny, który dostarcza zdrowe, zbilansowane i smaczne posiłki. W swojej ofercie posiada siedem różnych programów dietetycznych, z których każdy oferuje dziesięć różnych wariantów zamówienia. Jakość posiłków, cena, elastyczność w podejściu do klienta to cechy wyróżniające catering Gastro Paczka. Każdy znajdzie coś dla siebie i dopasuje dietę do wybranego trybu życia.

– Cieszymy się z kolejnej umowy z nowym Partnerem Trefla Sopot. Dzięki współpracy z cateringiem Gastro Paczka drużyna Trefla Sopot podczas długich podróży będzie mogła korzystać ze specjalnie przygotowanych posiłków. – mówi prezes Trefla Sopot Marek Wierzbicki.

Już w najbliższy poniedziałek drużyna Trefla Sopot rusza w podróż do Bułgarii na eliminacje do FIBA Europe Cup. Drużyna będzie korzystała z posiłków nowego Partnera Trefla Sopot zarówno podczas wyjazdów zagranicznych, jak i krajowych.

– Wiemy, jak istotna jest dieta i zdrowe zbilansowane posiłki podczas wielu godzin spędzonych w autokarze. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że catering Gastro Paczka dostarczy nam posiłki nie tylko smaczne, ale pełne witamin i składników odżywczych – dodaje prezes Trefla Sopot.

Oferta Gastro Paczki dostępna jest na stronie internetowej www.gastropaczka.pl. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego nowego Partnera.

  • gastropaczka
  • partner

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni