JESTEŚMY MISTRZAMI POLSKI! Trefl Sopot vs King Szczecin

Kup bilet
Orlen Basket Liga Orlen Basket Liga
19 wrz

Fundamenty pod sukces. Dekpol Budownictwo nowym Partnerem Trefla Sopot!

Z niezwykłą przyjemnością informujemy, iż Dekpol Budownictwo został nowym Partnerem Trefla Sopot! Firma specjalizuje się w budowie obiektów kubaturowych w tym przemysłowych, logistycznych, handlowych, użyteczności publicznej, a także mieszkaniowych oraz hotelowych. Logo Dekpolu będzie eksponowane na nośnikach multimedialnych podczas wszystkich domowych meczów Trefla Sopot oraz w oficjalnych wydawnictwach klubowych.

Dekpol Budownictwo jest jedną ze spółek Grupy Dekpol. Trzydzieści lat działalności na rynku pozwoliło firmie osiągnąć wiodącą pozycję generalnego wykonawcy inwestycji kubaturowych w Polsce. Firma specjalizuje się w realizacji projektów od podstaw, jak również zajmuje się przebudową i rozbudową obiektów. Oferuje swoje usługi począwszy od sfery koncepcji projektowej aż do wykonawstwa „pod klucz”. Sukcesywnie rozwija usługę „Zaprojektuj i Wybuduj”.

– Z przyjemnością zostaliśmy partnerem Trefla Sopot. W naszej firmie wierzymy, że ambicja, dbałość o rozwój oraz dobra praca zespołowa to podstawy sukcesu – zarówno w biznesie, jak i w sporcie. Trzymamy kciuki za całą drużynę Trefla i życzymy jej wiele sukcesów w nadchodzącym sezonie koszykarskich rozgrywek – mówi Adam Olżyński, dyrektor ds. handlowych w Dekpol Budownictwo.

W realizowanych projektach m.in. w Polskiej Stacji Badawczej im. Henryka Arctowskiego w Antarktyce wykorzystywane są prefabrykaty betonowe oraz konstrukcje stalowe produkowane w zakładach Grupy Kapitałowej DEKPOL w Pinczynie, Działdowie, Lubawie i Toruniu. Firma dysponuje także własnym parkiem maszynowym działu robót ziemnych i drogowych składającym się z ponad 100 jednostek sprzętu. Na sukces Dekpol Budownictwo pracuje kilkuset wysokiej klasy specjalistów, wśród których znajdują się doświadczeni inżynierowie, projektanci, operatorzy, montażyści i pracownicy budowlani.

– Dołączenie Dekpol Budownictwo do grona Partnerów Trefla Sopot to wspaniała wiadomość – mówi Marek Wierzbicki, prezes klubu. – Cieszymy się, że firma o tak świetnej renomie postanowiła wzmocnić żółto-czarną drużynę. Mam nadzieję, że to początek wieloletniej współpracy, w czasie której będziemy cieszyć się z wielu sukcesów zarówno Dekpol Budownictwo, jak i Trefla Sopot.

  • dekpol budownictwo
  • nowy partner trefla sopot
  • współpraca dekpol trefl sopot

Nasze Drużyny

Orlen Basket Liga

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni