CZAS DO NASTĘPNEGO MECZU U SIEBIE Trefl Sopot vs Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kup bilet
31 Gru

Energetyczny początek roku – w noworoczne derby dodajemy werwy!

Kibice w Trójmieście w każdym sezonie Energa Basket Ligi najbardziej czekają na spotkania derbowe pomiędzy Treflem Sopot i Arką Gdynia. Te mecze rozpalają fanów na koszykarskim Pomorzu, a trybuny za każdym razem żyją wydarzeniami na boisku. Tym razem derby odbędą się pierwszego stycznia, a to oznacza, że kibice potrzebują dodatkowej energii, by powrócić do formy po sylwestrowej zabawie. Fani przychodzący do ERGO ARENY otrzymają od „serca Sopotu” dawkę elektrolitów i witamin – w noworoczne derby dodajemy werwy! Akcja zostanie przeprowadzona we współpracy z DOZ SA, producentem Marki Własnej DOZ Product, a także producentem wody Nata.

Kibice zgromadzeni w sopocko-gdańskiej hali będą świadkami historycznego wydarzenia – po raz pierwszy w Energa Basket Lidze odbędzie się pojedynek noworoczny. Według informacji przekazanych przez Puls Basketu od 2003 roku w Polsce 1 stycznia nie były rozgrywane spotkania ekstraklasy. Mecze odbywające się w Nowy Rok mają stać się nową tradycją w PLK, a pierwszym, historycznym starciem w tym dniu będą właśnie derby Trójmiasta. Dlatego do takiego spotkania trzeba przygotować się wyjątkowo, by mieć siłę do dopingu przez pełne 40 minut!

Trefl Sopot 1 stycznia we współpracy z DOZ SA, producentem Marki Własnej DOZ Product, a także z producentem wody Nata przygotował kilkaset zestawów, mających dodać fanom żółto-czarnych energię po trudach sylwestrowej nocy. Elektrolity i woda z wizerunkami Rodziny Treflików sprawią, że każdy z fanów przychodzących we wtorek do ERGO ARENY dostanie tak potrzebny w 1 stycznia zastrzyk pozytywnej energii. W noworoczne derby „serce Sopotu” dodaje werwy!

Spotkanie z Arką Gdynia rozpocznie się w Nowy Rok o godzinie 18 – bilety na derby są dostępne na stronie sercesopotu.pl. W tym dniu trzeba być w ERGO ARENIE i wspierać żółto-czarnych. Z dodatkową werwą od Trefla sopockie trybuny po raz kolejny zapłoną od głośnego dopingu. Zacznijmy 2019 rok z hukiem!

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni