CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Asseco Arka Gdynia
Kup bilet
21 Kwi

Dzień z CityMotors, czyli gwarancja najlepszej jakości!

Najkorzystniejsza oferta na rynku oraz nowoczesność w każdym wymiarze – zapraszamy na „Dzień z CityMotors – dealerem Volkswagen’a w Gdańsku”!

Wspólnie z naszym Partnerem wystartowaliśmy od ukłonu w stronę najmłodszych kibiców Trefla Sopot. Przygotowaliśmy 7 kolorowanek, z czego w 2 z nich zadaniem było jeszcze połączenie kropek. Przy każdym ze szkiców pojawiła się ciekawostka dotycząca konkretnych modeli. Wszystkie szkice do druku można pobrać tutaj.
W sezonie 2019/2020, dzięki CityMotors Gdańsk, w czasie spotkań Energa Basket Ligi klub mógł przeprowadzić konkurs, którego główną nagrodą był nowoczesny rower górski! Osoba, która chciała nim wyjechać z ERGO ARENY, musiała zmierzyć się z konkursem rzutowym. Uczestnicy zabawy za każde trafienie zdobywali nowe nagrody, ale dopiero celny rzut z połowy uprawniał do wygrania jednośladu. Żółto-czarni kibice próbowali swoich sił podczas meczów z Asseco Arką Gdynia, Anwilem Włocławek i WKS Śląskiem Wrocław. Co prawda żadnemu z ochotników konkursu nie udało się trafić ostatniego rzutu, jednak nasz Partner wykazał się ogromnym sercem. Wspólnie z CityMotors Gdańsk ustaliliśmy, iż rower zostanie przekazany na licytację charytatywną dla Artura, który był obecny na meczu ze Śląskiem. Więcej o chłopcu.

Z przyczyn niezależnych od organizatora licytacja zostanie ponowiona w najbliższym możliwym terminie.

Ciekawostki o CityMotors Gdańsk

  • dzień z citymotors

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Oficjalny Bukmacher Klubu

Patroni medialni