CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Kup bilet
Energa Basket Liga FIBA Europe Cup
22 lis

Derby U19, Trefl II Sopot mierzy się z outsiderem

Jeszcze tylko cztery spotkania rozegrają nasze drużyny w listopadzie. Ten tydzień rozpoczniemy od meczu w lidze POZKosz U17, a zakończymy – tradycyjnie – rozgrywkami 2. ligi.

We wtorek ligowe zaległości będzie nadrabiać Trefl 1LO Sopot U17, który w ramach 4. kolejki zmierzy się w Hali 100-lecia z SMS-em PZKosz Władysławowo. Będzie to rywalizacja dwóch czołowych drużyn w rozgrywkach – przyjezdni plasują się na trzecim miejscu w tabeli z bilansem 5-2, zaś sopocianie znajdują się pozycję niżej, ale mają również mecz mniej – nasz bilans to 5-1. Żółto-czarni muszą zwrócić szczególną uwagę na Filipa Gieca, który po siedmiu spotkaniach ma średnią ponad 15 punktów na mecz. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 16:30.

———-

24 listopada o 18:00 do gry wróci zespół U19, na którego czeka prestiżowe spotkanie derbowe! O 18:00 w Hali 100-lecia rozpocznie się spotkanie z Asseco Arką Gdynia, czyli starcie dwóch dotychczas niepokonanych drużyn! Liderami gości są Przemysław Kociszewski (śr. 16.3 punktów) i Alan Duda (śr. 14.4 punktów), a także mający za sobą występy na poziomie Energa Basket Ligi Szymon Nowicki (śr. 14.3 punktów) oraz Łukasz Walkowiak (śr. 13.2 punktów).

———

Sobotę rozpoczniemy od drugiego spotkania Trefla 1LO Sopot U17. Tym razem żółto-czarni zagrają na wyjeździe z Gdyńską Akademią Koszykówki II. Rywale po sześciu meczach mają na swoim koncie 3 zwycięstwa i 3 porażki, a ich grę prowadzą Juliusz Małecki (śr. 15 punktów), Kornel Wieczerzak (śr. 11.2 punktów) oraz Sebastian Ozdowski (śr. 10.3 punktów). Mecz w hali sportowej gimnazjum nr. 4 w Gdyni rozpocznie się o 11:00.

———

Listopadowe zmagania zakończymy domową rywalizacją Trefla II Sopot. 27 listopada do Hali 100-lecia przyjedzie Miasto Zakochanych Chełmno. Przeciwnicy to ligowy outsider – wszystkie dotychczasowe jedenaście spotkań kończyło się ich porażkami. Żółto-czarni nie mogą jednak zlekceważyć rywali, gdyż ci z pewnością będą chcieli przełamać złą serię. Liderem ekipy z województwa kujawsko-pomorskiego jest Mateusz Krawiec, który przeciętnie notuje 11.9 punktów na mecz. Start gry został zaplanowany na 15:30. Wstęp na spotkanie jest wolny.

  • trefl sopot młodzież

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni