05 sty

Derby pełne dodatkowych atrakcji

#24GodzinyZDerbami = weekend z Fiatem Abarthem

Kibice od czwartkowego wieczora mogą brać udział w konkursie przygotowanym przez Trefla Sopot wraz z partnerem klubu, firmą Auto-Mobil. Wystarczy zrobić sobie ciekawe zdjęcie z przygotowań do Derbów Trójmiasta, kibicowania w trakcie starcia, czy z wydarzeń odbywających się podczas meczu, a następnie opublikować je na fanpage’u Trefla Sopot w sekcji ‘posty gości’ opisane hashtagiem #24GodzinyZDerbami lub w serwisie Instagram, oznaczając @treflsopot i wpisując ten sam hashtag. Wszystkie konkursowe zdjęcia muszą się znaleźć na Facebooku lub Instagramie do godziny 19:00 w dniu meczu. Autor najbardziej kreatywnego otrzyma na dowolnie wybrany przez siebie weekend do końca 2017 roku samochód marki Fiat Abarth!

Słodkie rozpoczęcie

Z kolei tuż przed samym meczem z gdynianami na kibiców będzie czekać słodka niespodzianka. Przy wejściu do Hali 100-lecia koszykarze będą częstować fanów cukierkami od firmy Bałtyk. Słodkie nagrody będą czekać również na Kluby Kibica, które w przerwie po drugiej kwarcie zmierzą się w Derbach Kibiców. W tym starciu niezależnie od wyniku każdy zostanie nagrodzony słodkościami od jednej z największych i najbardziej popularnych fabryk czekolady na Pomorzu.

Derbowe układy

Specjalne układy na piątkowy mecz przygotowały też cheerleaderki z Cheerleaders FLEX Sopot, które będą występować na parkiecie sopockiej Hali 100-lecia w przerwach meczu. Przyglądajcie się ich akrobacjom, bo dziewczyny zapowiadają specjalne, derbowe choreografie.

Trzech Króli

Nie bez znaczenia pozostaje też data rozgrywania derbowego starcia. Jak na 6 stycznia przystało, kibice będą mogli wybrać Trzech Króli. By zagłosować na Waszym zdaniem trzech najlepszych koszykarzy Trefla Sopot minionego miesiąca, wystarczy znaleźć na krzesełku meczowy informator. Korony i berła czekają na zwycięzców!