DO PIERWSZEGO MECZU DOMOWEGO ZOSTAŁO Trefl Sopot vs MKS Dąbrowa Górnicza
Kup bilet
Energa Basket Liga
22 wrz

Wystartowała sprzedaż biletów na mecz z MKS Dąbrową Górniczą! [CENNIK BILETÓW]

Już 1 października o 19:30 koszykarze Trefla Sopot rozegrają pierwszy mecz domowy w sezonie 2022/2023. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie MKS Dąbrowa Górnicza. Rywalizacja odbędzie się w Hali 100-lecia, a wejściówki na spotkanie są już dostępne na www.sercesopotu.pl. Podobnie jak w zeszłych rozgrywkach, tak i teraz bilety będą sprzedawane w dwóch kategoriach cenowych.

12 sierpnia klub uruchomił sprzedaż karnetów na mecze Trefla Sopot w rundzie zasadniczej Energa Basket Ligi 2022/2023. W przeliczeniu na pojedyncze spotkanie najtańszy karnet to koszt niespełna 20 złotych za mecz, zaś najdroższy to niespełna 32 złote. Płatność można rozłożyć na raty, a każdy karnetowicz otrzyma 10% zniżki na stacjonarny zakup koszulek meczowych w sklepie kibica czy mógł wejść za darmo na sparing z Grupa Sierleccy Czarni Słupsk. Karnety będą sprzedawane do momentu zakończenia drugiego domowego spotkania Trefla Sopot w sezonie 2022/2023. Więcej przeczytacie tutaj.

Dziś Trefl Sopot inauguruje sprzedaż biletów. W trakcie całego sezonu będzie je można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.sercesopotu.pl, a także w dzień meczowy w kasach zlokalizowanych przy wejściu A1 ERGO ARENY oraz przy wejściu głównym Hali 100-lecia. O godzinach działania kas klubowych będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej w zakładce „Kasy”.

Kategoria I
Kategoria I obejmie mecze domowe, w których będziemy rywalizować z Anwilem Włocławek, Grupa Sierleccy Czarnymi Słupsk, Legią Warszawa, Suzuki Arką Gdynia oraz WKS Śląskiem Wrocław. Ceny biletów na wszystkie spotkania z kategorii I prezentują się następująco:

Kategoria II
Kategoria II obejmie mecze domowe, w których będziemy rywalizować z BM Stalą Ostrów Wielkopolski, Enea Abramczyk Astorią Bydgoszcz, Enea Zastalem BC Zielona Góra, GTK Gliwice, Kingiem Szczecin, MKS Dąbrową Górniczą, PGE Spójnią Stargard, Polski Cukier Pszczółka Startem Lublin, Rawplug Sokołem Łańcut oraz Twardymi Piernikami Toruń. Ceny biletów na wszystkie spotkania z kategorii II prezentują się następująco:

W tym sezonie Karta Mieszkańca Sopotu uprawnia do jednego darmowego zakupu biletu przez internet w sezonie oraz daje 10% rabatu na każdy kolejny bilet (zakup wyłącznie online). Każdemu posiadaczowi Karty Mieszkańca Gdańska przysługuje jeden darmowy bilet na mecze Trefla Sopot do końca 2022 roku oraz jeden darmowy bilet do końca 2023 roku (zakup wyłącznie online). Osoby, które mają Kartę Dużej Rodziny, otrzymają 10% zniżki na bilet przy okazaniu jej w kasie przed domowym spotkaniem żółto-czarnych.

REGULAMIN SPRZEDAŻY KARNETÓW I BILETÓW NA MECZE TREFLA SOPOT W SEZONIE 2022/2023 

  • sprzedaż biletów
  • trefl sopot

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni