CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Asseco Arka Gdynia
Kup bilet
19 Sie

Biletowy przewodnik Trefla Sopot na sezon 2020/2021

Wszystko o zakupie biletów i zasadach obowiązujących na meczach Trefla Sopot znajdziecie tutaj! Przedstawiamy Wam przewodnik, który odpowie na nurtujące pytania dotyczące spotkań #sercasopotu w rozgrywkach Energa Basket Ligi 2020/2021!

Czy w tym sezonie mogę nabyć karnety na mecze Trefla Sopot?

Nie. W związku z sytuacją wywołaną pandemią koronawirusa klub zdecydował o nieprowadzeniu sprzedaży całosezonowych karnetów na mecze Trefla Sopot w rozgrywkach Energa Basket Ligi 2020/2021. Zmienność sytuacji związanej z pandemią sprawia, iż klub nie jest w stanie określić, czy w kolejnych tygodniach mecze będą rozgrywane z udziałem publiczności. Trefl Sopot pragnie nie narażać na straty finansowe swoich kibiców i w związku z tym postanowił podjąć powyższą decyzję.

Czy w tym sezonie będę mógł kupić bilety na mecze Trefla Sopot?
Tak. Sprzedaż biletów będzie prowadzona na wszystkie spotkania rozgrywane z udziałem publiczności.

Czy w tym sezonie będę mógł kupić bilety w kasie ERGO ARENY lub w innych kasach stacjonarnych?
Nie. W sezonie 2020/2021 klub będzie prowadził wyłącznie sprzedaż internetową. Wszystkie bilety będzie można nabyć za pośrednictwem strony
www.sercesopotu.pl.

Kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów na pierwszy domowy mecz Trefla?
Aktualnie pracujemy nad systemem, który umożliwi Państwu zakup biletów w sposób prosty i przejrzysty, a jednocześnie będzie przestrzegał obowiązujących zasad organizowania wydarzeń sportowych. Chcemy, aby na meczach Trefla Sopot czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie. Robimy wszystko, aby sprzedaż biletów na mecz ze Stelmetem Enea BC Zielona Góra ruszyła jak najszybciej. Zapewniamy, iż liczba dostępnych miejsc będzie wystarczająca, aby każdy kibic znalazł odpowiednie miejsce dla siebie na spotkanie zaplanowane na 29 sierpnia. 

Ile kosztują bilety na mecze Trefla Sopot w sezonie 2020/2021?
Pełny cennik biletów na spotkania #sercasopotu znajduje się tutaj.

Jak duża będzie publiczność na meczach Trefla Sopot?
Na dzień 19 sierpnia 2020 roku zarówno ERGO ARENĘ, jak i Halę 100-lecia będzie można wypełnić maksymalnie w 50% miejsc zwykle dopuszczonych do sprzedaży.

Czy mogę przesiąść się jeżeli obok mnie siedzi współlokator/ka?
Rekomendujemy pozostanie na przypisanych siedzeniach i nie przesiadanie się, nawet jeśli miejsce obok zajmuje osoba, z którą mieszkam.

Co jeżeli kupię bilet, a mecz z powodów niezależnych odbędzie się bez udziału publiczności?
Wszystkie pieniądze, które zostały przelane na poczet zakupu biletu, zostaną zwrócone na te same konto w terminie do 14 dni roboczych od rozegrania spotkania.

Co muszę zabrać na mecz Trefla Sopot?
Każda osoba, która w sezonie 2020/2021 będzie chciała na żywo zobaczyć domowe spotkania Trefla Sopot, będzie musiała mieć ze sobą maseczkę ochronną lub przyłbice. Należy je założyć najpóźniej w momencie wejścia do hali i wyłącznie tak poruszać się po obiekcie. Zdjęcie maseczki/przyłbicy jest możliwe tylko w czasie zajmowania miejsca na trybunach, natomiast rekomendujemy, aby całe wydarzenie oglądać z zasłoniętymi ustami. Polecamy zabierać ze sobą również barwy klubowe. 🙂

Czy na wejściu do hali będzie możliwa dezynfekcja rąk?
Tak. Przy każdym z wejść na halę będzie znajdował się środek do dezynfekcji. Dezynfekcja jest obowiązkowa dla wszystkich uczestników wydarzenia. Proces dezynfekcji będzie nadzorowany przez pracowników ochrony. 

Którędy wejdę na mecz Trefla Sopot?
W sezonie 2020/2021 na mecze z udziałem publiczności organizowane w ERGO ARENIE kibice będą mogli wejść wyłącznie przez wejścia B3 i D3. W przypadku ewentualnego czekania w kolejce prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego. W przypadku Hali 100-lecia informacja o wejściu zostanie podana przed pierwszym spotkaniem w obiekcie.

Kiedy najpóźniej mogę zwrócić zakupiony bilet?
W związku z obecną sytuacją bilet na spotkanie Trefla Sopot najpóźniej można zwrócić cztery godziny przed rozpoczęciem meczu. W przypadku zwrotu w terminie pieniądze zostaną przelane na konto, z którego zostały przelane środki na zakup wejściówki. W celu zwrotu biletu należy postępować według tej instrukcji (rozdział VIII).

Czy podczas meczu będzie funkcjonować strefa dla dzieci?
Tak. Strefa będzie nadzorowana przez przeszkolonego animatora/kę, która zadba o odpowiednią dezynfekcje dzieci oraz zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego. W czasie meczu w strefie dla dzieci będą odtwarzane odcinki bajki „Rodzina Treflików”.

Czy podczas meczu będą obecne maskotki?
Tak. Zabroniony jest jednak bezpośredni kontakt maskotki z kibicami.

Czy podczas spotkania będzie funkcjonować szatnia dla kibiców?
Nie, w czasie meczów Trefla Sopot w sezonie 2020/2021 nie będzie funkcjonowała szatnia.

Czy podczas meczu będzie funkcjonował sklepik z gadżetami klubowymi?
Tak. W czasie meczów w ERGO ARENIE sklepik będzie funkcjonował na trzecim poziomie kondygnacji. Rekomendujemy dokonywanie zakupów przy pomocy karty płatniczej. W przypadku Hali 100-lecia informacja o działaniu sklepiku zostanie podana przed pierwszym spotkaniem w obiekcie.

  • biletowy przewodnik

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Oficjalny Bukmacher Klubu

Patroni medialni